V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Objednavka SCALA RIDER komunikacie

Goto down 
+14
Cliford
hope
Milankodl
Lajos
Mirco
Easyrider
Tibi
sanyo1
hltac
bogy
lubo
Zolike
Leon.nr
Slavo
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 7 apríl 2011 - 23:33

Lubobo tento problem mal jeden zakaznik a bolo to riesene na nejakom fore o garmine a bolo to aj vyriesene skus si to pozriet tam
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 11 máj 2011 - 18:41

Nazdar chlapi.Na scala mi ide gps,ide telefón ,ide aj mp3 cez kábel,ale všetko mi to ide jednotlivo.Dá sa to spraviť tak ,aby mi išiel telefón s gps a aj mp3.Telefón s mp3 mi funguje.díki.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSt 11 máj 2011 - 18:53

Ake GPS a aky telefon
Ale vseobecne ak mas GPS pripojene tak to funguje tak ze telefon pripojis cez GPS a nasledne GPS do Scalarideru a MP3 kablom a funguje vsetko naraz ale aj tak neviem lebo GPS stale papuluje tak ti bude MP3 vyhadzovat kedze GPS je nadradene nad akym kolvek pripojenim cez kabel.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 12 máj 2011 - 17:46

díki bubak
Asi máš pravdu,mp3 vlastne ani nepotrebujem,hudbu môžem prehrávať aj cez mobil alebo gps.Skúsim ešte spárovať gps s mobilom.Gps mám ASUS 686 a mobil Samsung U600.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 30 jún 2011 - 10:11

nazdar chlapi ,neviete mi povedať ,prečo sa mi počas počúvania rádia ozýva v slúchadlách pípanie. Je to dosť nepríjemné počas jazdy. To pípanie je nepravidelné.Díki.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeSo 2 júl 2011 - 19:47

To pipanie naznacuje ze bateria zachvilu vypne je vybita
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePo 7 apríl 2014 - 21:58

Tibi máš Scalu Rider G9x Powerset na sklade?  Pýtam sa, lebo minulý rok som objednával G9 Powerset do autoškoly a dosť dlho sa čakalo na dodanie. Mal by som kupovať 2 sady G9x Powerset a do šibačky by sme chceli mať Scali nahodené.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePo 7 apríl 2014 - 22:37

Ahoj 
Mam skladom
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 8 apríl 2014 - 9:33

Čau Tibi. Objednávka zaslaná, môžeš baliť.
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 10 apríl 2014 - 14:36

Tibi Scala úspešne dorazila, vďaka.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 10 apríl 2014 - 15:33

S potesenim  :)
Návrat hore Goto down
Jano

Jano


Počet príspevkov : 45
Mesto : Kostolište

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 7 august 2014 - 13:50

Ahojte chlapi,
tuto tému už máte zrejme všetci vyriešenú, preto sa vás chcem spýtať na názor, bo riešim teraz dilemu ohľadom komunikačného zariadenia...uvažoval som nad Sena 20S, ale ako som sa dočítal na začiatku témy, Slávo písal, že klub preferuje Scala Rider...tak teraz neviem, lebo pri tej Sene píšu, že sa dá spárovať aj s inými značkami...
Senu som chcel kúpiť v Styxe, keďže odtiaľ mám všetko, ale ak by bolo lepšie podľa vás kúpiť Scalu, pouvažujem nadtým...
Vďaka za rady!!!
:)
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 7 august 2014 - 14:41

No ja by som tú SENU skúsil. Mám Scalu G9x, ale to párovanie intercomu, to je koľkokrát božie utrpenie.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 7 august 2014 - 23:32

Cliford naparovanie intercomu je otazka par sekund. Pri G9 a G9x netreba robit ani reset automaticky si prepise stare za nove. A dokonca sa to da parovat aj kliknutim dvoch zariadeni k sebe.
Jano uz to tu bolo pisane , da sa sena sparovat ale iba s jednym scala alebo interphone zariadenim a koniec , ked mas vsetko scalu spojis sa s viacerymi . ...
Návrat hore Goto down
MartinM

MartinM


Počet príspevkov : 169
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePi 8 august 2014 - 9:46

Ja mam Senu SMH 5 FM a co sa tyka ovladania, vykonu a funcii som maximalne spokojny.Jedine co je problem ako pise Tibi rozne znacky medzi sebou boli nekompatibilne ale podla posledneho by sa mali dat sparovat ale aj to s nejakym obmedzenim.Ako napriklad poctom sparovanych zariadeni.Asi najdolezitejsie je co od toho odcakavas a s kym budes jazdit.Teda co budu mat ostatni.Viem ze z klubu ma vescisa scalu.No ked som riesil komunikator ja potreboval som vyriesit komunikaciu jazdec spolujazdec.Tak som neriesil kto co ma.Takze pevne verim ze si vyberies spravne a budes spokojny.Ked sa stretneme mozes si osahat a skusit tu moju senu a u ineho zasa tu scalu a potom sa rozhodnes..
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePi 8 august 2014 - 10:56

Tibi bodaj by si mal pravdu, ale kliknutie o seba, a ani to že mám pár a malo by to ísť automaticky za pár sekund nejako nefunguje.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePi 8 august 2014 - 11:19

Cliford ked sa stretneme pozrieme na to a ukazem  wave  zatial mi to fungovalo vzdy a ked nie vymenim ak si to kupoval u mna  :laught1:  Aj ked kliknutie moc nemusim. ale naparovanie fakt max 10sec.
Pojdem asi 80% na stretko motoride dna teply vrch
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 21 august 2014 - 6:34

parovanie scally a interphonu a seny je navzajom nemozne.. napriek tomu co pisu na strankach o vyrobkoch ako je mozne parovat hocake komunikatory sa tento rok v praxi nepotvrdili a to sme skusali tie najnovsie ktore uz VRAJ maju byt parovatelne.. stale len scala so scalou I s I a sena so senou  sad .. pri kupe zohladnite s kym chcete jazdit a podla toho vyberat komunikator.. 


Pekny den Marek
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 21 august 2014 - 9:27

Marek ak je na sene najnovsi soft tak sa spoji s scalou ale len jednou a potom s nic viac. Je to len take nudzove spojenie. Sena spravila tento krok preto lebo ma klesajucu tendenciu predaja v amrike.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 21 august 2014 - 12:10

tak taku jednu senu mame k dispozicii od mata miscika.. skusali sme to s mojou scalou a este na jednu sme to parovali neviem ci heno alebo lukas... vysledok??? ani naparovat neslo takze ku skuske ako drzi komunikaciu sme sa ani nedostali.. 

marek...
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 21 august 2014 - 15:05

Dobre vediet :)
Návrat hore Goto down
Stanleyrider

Stanleyrider


Počet príspevkov : 61
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeŠt 21 august 2014 - 17:14

Zdarek panove.
Musim potvrdit Marekov koment,skusali sme moju scalu G9x sparovat s Matovou Senou(neviem aky ma model) a vysledok bol negativny.Ale neviem ci ma Mato na svojej Sene stiahnuti ten najnovsi soft...
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimePi 22 august 2014 - 17:36

ma ma to instalovane na najnovsi soft.. preto sme to skusali.. a neslo to... preto opdorucam, najskor si treba uvedomit s kym jazdim a podla toho kupujem

 wave
Návrat hore Goto down
MartinM

MartinM


Počet príspevkov : 169
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitimeUt 2 september 2014 - 19:32

Tak pani...Po spolocnom tripe so Stanom mam informacie. Sparovali sme Stanovu scla ride 9x s mojou senou SMH5FM..Predpokladam ze sa to paruje cez bluetooth a tym padom sa scala sparuje iba so senou a s ostatnymi zariadeniami scala sa asi nespoji..takze co sa tyka scala rider je to bud alebo..Co sme zistili po sparovani scaly so senou sa stanovy nespojil predtym naparovany telefon so scalou.Mne na sene fungoval aj telefon aj som komunikoval so scalou.Este musim vyskusat ci sa bude dat popri naparovani seny a scaly sena spojit sucastne s dalsou senou..Dalsie zistenie ktore mame je, ze Stano mna pocul vyborne ale ja som stana pocul v sene slabsie..Otazka je cim to bolo..Ci proste rozdielnym softverom alebo hardverom.To asi nik nezisti...Dolezite ale je ze sa to sparovat da a funguje to myslim dost slusne...Dokonca aj spojenie bolo stabilne iba na par ruseni v podobe sustenia v sluchatkach..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Objednavka SCALA RIDER komunikacie
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Otazka: Ako pripojit gps bez bloetooth na bloetooth zariadenie (scala rider)
» V-STROM CLUB SLOVENSKO - ZRAZ 2013
» Jarné stretnutie vstromclubu 2015 - závazné prihlášky
» Klubové tričká objednávka
» Klubové tričká objednávka II.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: