V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Objednavka SCALA RIDER komunikacie

Goto down 
+14
Cliford
hope
Milankodl
Lajos
Mirco
Easyrider
Tibi
sanyo1
hltac
bogy
lubo
Zolike
Leon.nr
Slavo
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 26 január 2011 - 10:22

Je samozrejme na kazdom ci chcete-nechce a aky model komunikacie
chce-nechce pouzivat...

O týchto veciach sme diskutovali viac krát a zhodli sme sa, že
NÁŠ KLUB BUDE PREFEROVAŤ zn. SCALA RIDER. Bohužiaľ výrobky
iných výrobcov neumožňujú komunikačné spojenie medzi sebou
preto toto naše odporúčanie - Scala Rider. Ak môžete - zvoľte si túto značku

OK, späť k téme. Budeme realizovať hromadný nákup viacerích sád Scala Rider
od Tibora z DMoto, Žilina pravdepodobne v polovici 2/2011.

Kto má seriózny záujem o takúto sadu a je náš člen, poprosím o odpovede

Viac info tu: http://www.dmoto.sk/scala_rider_g4.html

Slavo: Scala Rider G4 - single
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 26 január 2011 - 17:46

Ja by som mal záujem o Cardo Scala Rider G4 Powerset, dôležité je za akú akciovú :) cenu to budeme vedieť kúpiť. Pokiaľ to bude zaujímavá cena, tak idem do toho...
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 26 január 2011 - 18:44

Slavo ja beriem scala rider G4 single, presne ako ty..
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 26 január 2011 - 19:55

Leon o tom je tento prispevok... aby sme spolocne viac objednali tym padom Bubak viac moze objednat
a dostat lepsiu cenu a pod.


Cenu za ktoru to ponuka, je rovnaka aj v Louis Vieden ale Bubak nam da zlavu urcite yeah


Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeŠt 27 január 2011 - 7:26

Tiež môžete rátať s jednou sadou Cardo Scala Rider G4 Powerset.
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeŠt 27 január 2011 - 8:45

lubo, len ci to aj zapnes. aj kameru mas doma za akciovu cenu :D
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeŠt 27 január 2011 - 12:45

Pôjdem rovno Bubakovi si preto, všetko hneď aj spojazdniť. A určite ešte tento rok. Lebo aj minulý som bol s Bubakom dohodnutý iba to akosi nevyšlo. Tento rok to znamená že 2011.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeŠt 27 január 2011 - 17:02

Lubo objednavku budeme robit v polovici februara 2011.

Takze Tibor bude moct nakupit viacej kusov... chapes.
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePi 28 január 2011 - 11:05

Slavko chápem.Možno sa iba zdám. Môžeš objednať spolu, iba že si ju potom preberiem sám u Bubaka. Kapišto??? cheers
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeNe 30 január 2011 - 20:18

Cauko Slavo ja by som mal tiez zaujem,.. ale o tu dvojsadu. Scala Rider G4 powerset

Slavo ved ak by bolo viac zaujemcou, tak je vyhodnejsie nakupit dvojbalenia a potom si to porozdelovat? Ci?

V kazdom pripade daj vediet, ako by vysla cena,.. :)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 6:27

HLTAC, mna to tiez napadlo ale bohuzial nieje to mozne lebo je rozdiel zariadenie pre jazdca a pre spolujazdca.
Spolujazdec je podriadeny jazdcovi. Vsimni si ani antenku to nema. Cize dosah do 10m. Proste zariadenie pre
druheho jazdca je pre komunikaciu jazdec-spolujazdec. Ak sa mylim, tak pardom.


Zatial rekapitulacia:
------------------------

Scala Rider G4 - (Slavo, Zoli) - 2ks
Scala Rider G4 powerset - (Leon, Lubo, Hltac) - 3ks

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Este som si vsimol na nete jednu dolezitu vec a to, ze aky typ mikrofonu ma mat sada.
Tie, co ma bubak na stranke, su na ramene.
Existuje aj sada na "face helmet" alebo tak nejak sa to vola. To znamena, ze mikrofon je
len na drotiku ta koncovka a prilepi sa zvnutra prilby pred usta... Prave taku by som potreboval
ja kedze mam prilbu Uvex Enduro.
Ti co mate vyklapacky, je to OK.
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 12:29

Slavo: V dvojbaleni by mali byt plnohodnotne zariadenia. Známy ho ma tiez. Jazdy s polovickou, kazdy zvlast a dosah v pohode. Aj v popise je napisane ze maju dosah 1600 metrov.

Ohladne antenky,tak ta je sklapacia.
Inac sa mi to pozdava, som zvedavý co sa podari spravit este s cenou :)

Mikrofon by som chcel taky aky je na obrazkoch, prichytis to o bok prilby a ztadial ide mikrofon az do prilby.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 17:18

ahojte chlapi tiež sa postavím do radu na Scala Rider G4
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 18:16

Sanyo, máš záujem o power set alebo iba solo?...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 18:53

@ HLTAC: tie technicke veci vyzistim priamo u odbornika Tibora a potom napisem ako to je....
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 20:03

nejaka debatka sa strhla na motori"ť"e.eská okolo scala riders versus ostatne tak len nejake zaujimave
veci skopirujem:

Bubak písal:
A zalezi aj od toho ake radiove vysielanie je v tej oblasti kde sa prave nachadzate
8x G4 sparovanie funguje tak ze komunikuju osmi ludia naraz. A podla toho ako sme to sparovali pojde mozno aj viac.
Takto to mozu pouzivat aj samostatny jazdci a nielen jazdec spolujazdec.


Vyrobca udava, ze len 4 sa mozu spojit, takze som milo prekvapeny ked sa da spojit s 8 jazdcami yeah

Bubak písal:
v Alpach mali chalani dosah podstatne viac ako 1km a nevedeli si to vynachvalit . A na Ukraine nemali ziaden problem
s komunikaciou 6 chalani medzi sebou tak isto viac ako 1km po celu cestu a to im vydrzala baterka do 4 dni..


Co som vyrozumel z toho clanku, je viacero faktorov co moze rusit signal komunikacie, najma v meste ale
to nastava po prekroceni rozstupu od 800metrov... Tak som to vyrozumel. Kde to nema co rusit, tak cez jeden kilometer a
viac, max 1,6 km.

No nic, idem zavolat BUBAKa nech nam laikom vysvetli ako to je... Cenu pravdepodobne nebudeme pisat verejne
ale poslem vam ju spravou. Predsa len sa jedna o hromadny nakup, nie nakup jednotlivca - ten ma cenu na stranke DMoto...


Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 20:17

takze prave som dovolal s Tiborom ktorz mi potvrdil, ze HLTAC ma pravdu, t.j.

powerset - dvojite balenie sa viac oplati. A pristroje su presne rovnake, takze
opravujem moju objednavku so ZOLIM si kupime jednu sadu.

Rekapitulacia teda:

Scala G4 powerset:

Slavo+Zoli, Leon, Lubo, Hltac - spolu zatial 4ks


Cenu uz mame, posielam Vam to spravou vsetkym co ste zatial prejavili zaujem o objednanie.

EDIT: Cenovu ponuku som odoslal Hltac, Lubo, Leon, Zoli (Zoli cenu vydel 2 kedze to kupujeme na polovicu)...


Ak este niekto ma zaujem, objednavku budeme uzatvarat do 13.02.2011
tak sa tu prihlaste



Slavo


Naposledy upravil Slavo dňa Po 31 január 2011 - 20:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 20:23

Chalani doporucujem Vam kupit Powerset cize sadu 2x G4 v baleni .
Je tam vsetko dvojmo cize dve plnohodnotne G4 aj s nabijackou a vsetkym .
A bude to urcite lacnejsie ako singl .
Bezna cena je 420€ ale pri hromadnej objednavke bude cena ako som povedal Slavovi a mozno lepsia ale hlavne zalezi na pocte objednanych kusov.
;) salute
Uz sa tesim na jazdu s vami :) a mozno sa tento rok splni spolocny vyjazd do Alp
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 20:33

bubak: Vdaka za sprostredkovanie,... :) Slavovi som uz poslal potvrdenie.

Takze kto ma zaujem, nech sa prida,... Hromadny nakup je vyhodnejsiii,.. :)
A zostane nam aj na zopar orosenych pivo club
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 21:49

nedalo mi to a predsa len som skontroloval cenu aj v novom katalogu 2011 Louis
a tam maju cenu 449.59 Eur za powerset, takze Bubak nesklamal, super yeah
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 22:28

JoJo je to nova stanovena cena platna od 1.2.2011 , ale ako som povedal pre vas je ina
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeUt 1 február 2011 - 9:36

Cardo Scala Rider G4 Powerset for 2 x Jet / Flip-Up
377.90 €


To je na FC Moto
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeUt 1 február 2011 - 12:00

este si zabudol dopisat LUBO k tej cene "shipping fee" + 7,90 Eur pre Slovensko (zasielka z Nemecka).
(info o shipping fee najdes v Ordering information na ich stranke).
Predpokladam navody vo vsetkych moznych reciach len nie v slovencine.


Zatial mi objednavku potvrdili:

Slavo
Hltac
Zolike


Pravdepodobne by sme zneuzili Palinove pracovne cesty a ak by mohol, vzal by nam to osobne
zo Ziliny.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeUt 1 február 2011 - 12:25

Lubo ano ta cena je taka ale na minulorocne modely 2010(dopredaj). Model G4 pre tento rok 2011 ma vylepsenu elektroniku. A aj model Q2 2011 je v prevedeni pro, a v tej istej cene ako starsi model.
Bohuzial ja uz 2010 nemam najradsej ponukam to co je na trhu nove .


Naposledy upravil bubak99 dňa Ut 1 február 2011 - 21:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeUt 1 február 2011 - 16:59

mám záujem ale iba o jeden kus , počkám či sa niekto ešte neprihlási
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 15:12

Bubak já som napísal, že to beriem, iba si to prevezmem osobne aby sme to hneď aj spojazdnili, aby som to nemal ako kameru dodnes v krabičke. Beriem tak ako som napísal tú sadu pre dvoch. Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 17:32

Už dlhšie rozmýšľam o Scala Rider, konkrétne o Multiset Q2. Zaujímalo by ma však, aký je rozdiel medzi Q2 a Q2 PRO. Na tej webovej stránke som sa nedozvedel či je v ponuke Q2 alebo Q2 PRO. A samozrejme ma zaujíma aj cenová ponuka.
Ďakujem
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 18:09

Easyrider
Ja mam momentalne len Q2 pro . Rozdiel tam je vacsi dosah , novsi mikrofon a elektronika.
Cenu nechavam tu istu ako je cena bez PRO 299.-€ cize rozdiel 50€
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 20:06

sanyo, tak ja by som zobral ten druhý kus.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 20:14

rekapitulacia:


Zatial mi objednavku potvrdili:

Slavo+Zolike - 1 sada
Hltac - 1 sada
Sanyo+Mirco - 1 sada

zatial rozmyslaju a mozno kupia:
easyrider Q2
milankoDL G4

yeah


13/02/2011 to uzatvarame...



Naposledy upravil Slavo dňa St 2 február 2011 - 21:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Objednavka SCALA RIDER komunikacie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Objednavka SCALA RIDER komunikacie
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Otazka: Ako pripojit gps bez bloetooth na bloetooth zariadenie (scala rider)
» V-STROM CLUB SLOVENSKO - ZRAZ 2013
» Jarné stretnutie vstromclubu 2015 - závazné prihlášky
» Klubové tričká objednávka
» Klubové tričká objednávka II.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: