V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Objednavka SCALA RIDER komunikacie

Goto down 
+14
Cliford
hope
Milankodl
Lajos
Mirco
Easyrider
Tibi
sanyo1
hltac
bogy
lubo
Zolike
Leon.nr
Slavo
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 2 február 2011 - 20:39

Slavo zabudol si Lubo pisal ze berie 1 sadu ;)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 3 február 2011 - 13:47

K téme:

LEON ako si sa rozhodol? Daj vediet, dakujem.



BUBAK tecnicka otazka: Ako sa to nabija? Cital som, ze to vydrzi 8 hod cca hovoru.
Nezaujima ma nabijanie doma ale na moto. Je v baleni nabijacka aj na 12V resp ako vyzera ta
koncovka na nabijanie, vies ci mam na to "kejbl"

ozaj zabudol som, par clenov sa zaujima ci by si bol ochotny to namontovat resp. kolko love naviac za to?
Návrat hore Goto down
sanyo1

sanyo1


Počet príspevkov : 93
Mesto : levice

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 3 február 2011 - 17:18

Mirco dohodnuté.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 3 február 2011 - 18:46

Nabijanie je cez micro USB a da sa nabijat aj pocas jazdy :lol:
12v nabijacka neni v zaklade je to doplatkove prislusenstvo.
Ja som si kupil 12v nabijacku s USB vystupom a pouzivam pre viacero zariadeni.
Ale este som na motorke nenabijal G4 lebo vecer na izbe nabijem a cely den to vydrzalo

Namontovanie neni problem spravim, kto u mna kupi ten ma zadara
Návrat hore Goto down
Lajos

Lajos


Počet príspevkov : 201
Mesto : Bratislava, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 8:42

cavte chlapi, idem aj ja do scala rider G4, zoberem alebo solo verziu, alebo powerset, podla toho ci sa ku mne niekto prida. keby niekto este mal zaujem tak zobereme powerset na polovicu.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 9:33

pravdepodobne to spravime tak, ze prilby zozbierame a bud ak Palino pojde do Ziliny
v druhej polovici 2/2011 resp. ked pojdeme na Moto Festival, tak ich zlozime u Bubaka,
ktory namontuje sady na prilby...
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 11:33

A Bubak bude mat robotu na tyždeň :loco: affraid :lol: :lol: :lol:
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 11:55

A nahodenie je take narocne?
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 12:01

Nie je to absurdne jednoduche :bball:
na niektorej prilbe sa to upevni 2x srobom a na niektorych (Schuberth C2-3 ) sa to nalepi a kable s sluchatkami sa skovaju pod polstrovanie. tot vsjo . Vacsinou si to chalani robia sami
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 15:26

ja mam uvex enduro tak somzvedavy, predsa len na vyklapacky to pojde
lahsie si myslim.. osobne by som si to tiez rad spravil sam.

uvidime
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 17:58

bubak99: No jasne, som si myslel. Len ked sa tu tak rozoberala ta montaz, tak to vypadalo ako veda,... :)
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 20:49

Chlapi ja to budem musieť nateraz zrušiť. Dnes som investoval do novej prilby a akosi mi už nezostala požadovaná suma :(. Takže ja niekedy nabudúce... Ale inak ďakujem za ponuku.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimePi 4 február 2011 - 22:35

ta co mas v ikone? vyzera pekne.. ja som siel do siltovky Uvex Enduro asi pred 2 tyzdnami :)

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Uvex-enduro

yeah som zvedavy jak tam dam tu scalu rider

:lol: :lol: :lol:
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 5 február 2011 - 9:14

Ďakujem :), áno to čo je na fotke - SHOEI QWEST. Tiež som mal vo výhľade šiltovú prilbu, no napokon zvíťazila táto :). Myslím, že s tou montážou to nebude také zložité. Len musíš kúpiť tú sadu Cardo Scala Rider G4 Powerset for Integralhelmet.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 5 február 2011 - 13:09

Chalani najlepsia je sada co ma ten hrubsi kabel na mikrofon , nehrozi tam poskodenie kabla ako u toho tenkeho .
Slavo do tvojej prilby ked som sa dival to pojde ako po masle nemas sa coho bat .
Relativne najhorsie sa to dava do Schuberth C3 (lebo sa to lepi a toho sa ludia boja) a aj to si davaju chalani sami az sa to naucia ked budu menit prilbu alebo prikupia scalu.
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 5 február 2011 - 16:20

bubak99: Aj do Full Face prilby odporucas kupit tu sadu, ktora je urcena pre Flip a Jet prilby (tu s tym pevnym mikrofonom)? Nezavadzia to potom pri nasadzovani prilby na hlavu?
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 5 február 2011 - 16:47

Kamarat co kupil s tym tenkym kablikom ho prave nechtiac ked daval prilbu na hlavu odtrhol. Teraz si kupil s tym hrubým a chvali si to . Myslim si ze je to len od nastavenia. A este jedna vec ja odjednavam verzie s dlhsim kablom tak sa to da pekne nastavit
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 9:59

Dnes ukoncujeme objednavku. Kto sa este chce pridat, dajte vediet.

Instrukcie Vam poslem spravou dnes poobede.


salute Slavo
Návrat hore Goto down
Milankodl

Milankodl


Počet príspevkov : 339
Mesto : Bratislava

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 15:40

Beriem G 4 powerset.
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 16:18

Tak ako chalani
zatial
Slavo+Zolike - 1 sada G4
Hltac - 1 sada G4
Sanyo+Mirco - 1 sada G4
Lubo - 1 sada G4
Milankodl - 1 sada G4

este nepotvrdili
Lajos ? G4
Easyrider ? Q2
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 17:02

bubak99 napísal:
Tak ako chalani
zatial
Slavo+Zolike - 1 sada G4
Hltac - 1 sada G4
Sanyo+Mirco - 1 sada G4
Lubo - 1 sada G4
Milankodl - 1 sada G4

este nepotvrdili
Lajos ? G4
Easyrider ? Q2

Ano presne ako pises... Este chvilu pockame do vecera.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 19:14

Instrukcie som Vam rozposlal spravou...


hello Slavo club
Návrat hore Goto down
Lajos

Lajos


Počet príspevkov : 201
Mesto : Bratislava, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 13 február 2011 - 19:20

cavte chlapi, musim ja pockat s kupou cakaju ma vecsie vydaje, takze teraz neberem, dik
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 19 február 2011 - 18:20

Rekapitulacia

Slavo - 1/2 sada G4 - prachy mam aj prilbu mam
Zolike - 1/2 sada G4 - prachy mam aj prilbu mam
Hltac - 1 sada G4 - okolo utorku
Sanyo - 1/2 sada G4 - prachy mam (ucet) bez prilby (prilbu by mozno vedel Zolike vziat...)
Mirco - 1/2 sada G4 - prachy mam aj prilbu mam
Lubo - 1 sada G4 - sam
Milankodl - 1 sada G4 - prachy mam aj prilbu mam

Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 24 február 2011 - 12:29

ak sa vsetko podari, prilby budu hotove uz tuto sobotu
takze ich vezmem cestou spat yeah

taku rychlost ani schumacher vajčiak nedosiahol :D

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 55179 Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 55179 Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 55179
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 24 február 2011 - 18:54

Slavo pribal Bubakovi par redbulov pre istotu, nie že zaspí od únavy a budeš sa vracat bez prilieb.. :D ..Bubak vopred vdaka.. Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 134616
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 26 február 2011 - 21:00

Prilby budem mat doma uz dnes o 23 hodine,

mame vsetko namontovane, naviac zariadenia su nainstalovane
najnovsim 2011 softom s nejakou novou funkciou vysielaciek
ale blizsie nam o tom napise asi Bubak...

zajtra by ste sa mohli zorganizovat a prist si pre ne,


Slavo
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 26 február 2011 - 21:02

Chalani mate to hotove uz aj na ceste ku vam . Aj s instrukciami :lol: :lol: Mate to nahodene ale kazdy si musi nastavit sluchadka ako mu vyhovuje to uz neviem ja som na svojej 10x prehadzoval aby mi to vyhovovalo.
A este jedna dolezita vec vsetkym som nahodil novy firmware 3,0 !
Od teraz mate novu funkciu Click to link co znamena ze kazda G4 je ako vysielacka ked uvidite niekoho kto ma G4 nemusite sparovat a mozete komunikovat . Treba sa zaregistrovat na cardo strankach kazdy pod svojim cislom G4 a od tial mozete stiahnut soft do PC. Ked ho spustite mozete si nastavit frekvencie radia a aj pozapinat click to link aj ako ma fungovat VOX a dalsie veci.
Na krabici mate popisane prilby podla toho si najdete zarucaky G4 su na prilbach tak si to skontrolujte podla vyrobnych cisiel ak som to nahodou poplietol :lol:
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 26 február 2011 - 21:03

Slavo co obiehas s pisanim :lol: Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 585999

Pozeram video z vasej cesty kraaasa
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 26 február 2011 - 21:57

Bubak velká vdaka za ochotu a rýchlost, akou si to stihol v podstate za noc všetkým namontovat...ešte raz dakujeme. Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 134616 Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 55179
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Objednavka SCALA RIDER komunikacie    Objednavka SCALA RIDER komunikacie  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Objednavka SCALA RIDER komunikacie
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Otazka: Ako pripojit gps bez bloetooth na bloetooth zariadenie (scala rider)
» V-STROM CLUB SLOVENSKO - ZRAZ 2013
» Jarné stretnutie vstromclubu 2015 - závazné prihlášky
» Klubové tričká objednávka
» Klubové tričká objednávka II.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: