V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Pneumatiky na DLko

Goto down 
+13
hooopy
mode
Zeiss
dreamer
bajker
Lajos
pfilipe
milo
bruno75
Mirco
MILANM
Easyrider
Slavo
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 13 marec 2010 - 23:40

ja mám otázku do tohto fóra. prečo nazývať enduro gumami napr. anakee, tourance, brigestone a pod. suchú poľnú cestu zvládne každá guma, ale keď čo i len trošku poprší,alebo si na tráve, tak tieto pneu sú absolútne nevhodné na enduro. do kategórie enduro by som radil len typy ako mitas 07,09, tkc, karro, K60 a pod.
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 7:14

nooo...,tak to by bolo na dlhú debatu,samozrejme z tvojho uhla pohľadu je to tak Pneumatiky na DLko - Stránka 3 465172 ,ale je to podobné ako "cestné enduro" a motky ako Vstrom,Varadero,Tiger..... Pneumatiky na DLko - Stránka 3 216381 ,povedzme,že enduro je odvodené od endurance=vytrvalosť a hneď to ináč vyzerá Pneumatiky na DLko - Stránka 3 903524
Návrat hore Goto down
hooopy

avatar


Počet príspevkov : 21
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 marec 2010 - 12:09

ja som zhanal klasicke "turansky", a ked nemali v predajni skladom, obratil som sa na net, tam som kupil....

len pre info, ze cena za klasicke "turansky" 7000SKK je vela.

http://www.az-pneu.sk/index.php?goto=vypis&zalozka=pneu&idnabidka=23136#zalozky

http://www.az-pneu.sk/index.php?goto=vypis&zalozka=pneu&idnabidka=23142#zalozky

ak dobre pocitam, na AZ-pneu to je nejakych 213€. hm.... samozrejme je otazne, ako si to kto a kde bude obuvat. Ak je v cene aj obutie, pripadne ultraseal, ako to ma jeden nemenovany predajca v BA, je otazne ci kupovat niekde v e-shope ako som naznacil vyssie.


este info, ja som na mojich povodnych gumach od vyrobcu najazdil 18tis km, 80percent v dvojici) , teraz mam
"turansky" a som spokojny. Po prezuti som citil evidentny rozdiel. Jazdime v dvojici, a ci ten rozdiel bol sposobeny prave zmenou hrubky dezenu ojazdenej a novej pneu, alebo skutocne vlastnostami pneu, je otazne. kazdopadne mam teraz pocit, ze motorka jazdi po kolajnici a v pneu mam drazku, do ktorej ta kolajnica zapada. :-)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 18 marec 2010 - 14:26

Buduci tyzden bude konecne dodavka novych 2010 pneumatik Metzeller takze uz budem mat aj ceny pre nas.
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 18 marec 2010 - 15:14

mne v LC ponúkajú sadu za 225 euracov (aj s blockom kedze si ho potrebujem :twisted: ) ale budem to brať až niekedy v apríli tak som zvedavý čo ponúknu ostatný.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 20 marec 2010 - 21:28

kedze sa STYX stal vyhr.distributorom, buduci tyzden by som mal dostat 2 ponuky
na ceny Metzellerov.. Povodny zdroj a Styx..
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 28 marec 2010 - 21:19

Slavo, chcem sa opytat, ci ste uz doriesili tie metzellery? Lebo by som mal zaujem. Kolko by vychadzali Tourance? Len mi to uz suri,.. Ak by bola fajn cena, tak by som sa pridal. Pneumatiky na DLko - Stránka 3 903524
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 31 marec 2010 - 15:48

cerstve info:
==========

Dna 8.4.2010 Styx dostane konecne kontajner novych 2010 pneumatik Metzeler.

Cenova ponuka mi bude vypracovana v najblizsom obdobi, momentalne disponuju
len predfakturou preto musia pockat na origo fakturu aby vedeli vypracovat ceny...

Slavo
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 10 apríl 2010 - 9:35

Slavo nizsie ti pisem link na Metzeler-ky, ked budes riesit cenu. Uz by som si davno objednal, ale kdekolvek som skusal, momentalne nemaju skladom.

Predna: 89,85 €
http://www.pneumatikyexpres.sk/product/detail/id/226153

Zadna: 114,79 €
http://www.pneumatikyexpres.sk/product/detail/id/225875

Ked bude vediet daj vediet,... Uz jadim na slikoch Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Icon_sad Kto by poveda ze je problem nieco kupit, ked clovek chce.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 10 apríl 2010 - 10:37

HLTAC, viaceri mi uz volate kvoli penumatikam, ano je to vratane mna uz problem
a musime cim skor prezut. yeah

Vysvetlenie:

METZELLER ma vyhradneho distributera (od tohto roku) spol. STYX Vrable.
STYX konecne doviezol prvu varku cerstvych gum dna 08. aprila 2010.
Kto este vozi na Slovensko Metzellery, tak tiez dovezie v tychto dnoch az
varku. Nepredpokladam nizsiu cenu ako Styx kedze su vyhr.distributeri.
S majitelom a priatelom v jednej osobe Janom Baloghom som v dany den
volal, bol prave v Taliansku, dnes sa ma vratit. Mame dohodnutu zlavu ako
klub pri nakupe. Nevedel mi povedat konkretnu cenu pre tento rok kedze bol
mimo krajiny ale tolko mi vravel, ze ceny su o malo nizsie voci min.roku.
My ako klub mame najviac bonus 10% dole.
Cez tyzden chcem dohodnut akciu na prezuvanie a nakup gum, pravdepodobne
v piatok...
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 10 apríl 2010 - 10:59

Ak by boli v piatok, bolo by fajn, aj tak predpovedaju usmokleny vikend.

Takze budem cakat na info,... Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Icon_cheers

Idem zatial prihodit moju ladvinku na miss V-strom,.. Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Icon_smile
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 11 apríl 2010 - 12:55

Tak ja sa tiež pochválim, na pôvodných Bridgestonkach som odjazdil 18tis km a čo sa mi hlavne páči, že som za ten čas zodral rovnako prednú aj zadnú gumu, takže to pekne vyšlo na kompletne prezutie oboch gúm naraz.
No a teraz tam dávam toto:
Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Trailattack

Cena za pár bola 4650,-Cz
Za prezutie a vyváženie som zaplatil 16,-€ (do servisu som doniesol len kolesa)

Osobne myslím že tie Bridgestony neboli zle gumy, niekto píše, že za mokra sú slabé, ja osobne ak zaprší tak hneď idem ako s hnojom, na motorke neverím za mokra žiadnej pneumatike, stačí keď za mokra nabehnete na bielu čiaru, na farbu na prechode a už to lieta.
Tie Continentaly nemajú zlé hodnotenie a ja som požadoval vyslovene cestné pneu ale aby mali aj troška kilometrový výkon, tak som skončil pri Trail Attack.
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 11 apríl 2010 - 13:23

Tak som vcera zodral moju zadnu pneu Roadtec Z6. Vydrz cca 12000 km.
Predna je zatial OK.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 11 apríl 2010 - 16:16

Ja som na stuploch Mitas 09 odjazdil cca 15 az 16tis. Nik tomu nechcel verit
ale kto so mnou jazdil, mohol vidiet naozaj uz extrem najma na prednej gume
- praskliny okolo stuplov a pod.
Prezul som na originaly lebo mi ich bolo luto vyhodit, uz som na nich spravil 13tis.
Ako pise MATAX, nieje to zla guma. Sudruhovia zo SUZUKI stavali najma na dlhej
zivotnosti, takze guma ma naozaj vydrz..
Tiez zalezi kto ako a co jazdi...

Ja chcem ist do TOURANCE-ky, nechcem jazdit len asfalt. Dokonca na leto planujem
stuple..

Slavo
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 11 apríl 2010 - 16:27

Takze tie ceny Metzeler by aj mna zaujimali, ak sa da tak poprosim aj Roadtec Z6 Interact zadnu.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 11 apríl 2010 - 20:19

poslal som mu pred chvilou email, nech mi definitivne povie ceny.
Vcera sa vratil z Talianska, tak som ho nechal den vydychnut.
V stvrtok som mu posledne volal do Talianska :D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 12:02

takze konecne uz mam cenovu ponuku.

TOTO SU MALOOBCHODNE CENY V STYXE BEZ ZLAVY:
METZ TOURANCE -predna 1127800 110/80 R 19 M/C 59V TL 111,65€
METZ TOURANCE -zadna 1127900 150/70 R 17 M/C 69V TL 137,64€

METZ TOURANCE exp.-predna 1715500 110/80 R 19 M/C 59V TL 122,35€
METZ TOURANCE exp.-zadna 1715400 150/70 R 17 M/C 69V TL 151,92€

pre LUBENKO
METZ ROADTEC Z6 interact –zadna 1926900 150/70 ZR 17 M/C (69W) TL 180,98€

pre ERIKA - SUZ BANDIT 1200
METZ ROADTEC Z6 interact –predna 1826800 120/70 ZR 17 M/C (58W) TL 139,68€
METZ ROADTEC Z6 interact - zadna 1827200 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL 184,04€


Pokial ide o zlavu, bolo by tam pre Nas nieco medzi 10-15-timi %

To znamená, napr. Tourance zadná by sa pohybovala od 119,70 Eur do 125,10 Eur
a predna Tourance od 97,10 do 101,50 Eur takže sada pneu Touranceky by vyšla
od 216,80 Eur do 226,60 Eur. Normálne by to stálo 249,30 Eur..

A tu je co sa tyka prezuvania, citujem email od Janka Balogha...:
Prezuvanie je individualna vec, nakolko na kazdej moto to trva inak a aj zavazie je rozdielne. Prezutie celej moto vratane vyvazenia stoji cca 25€. Mal by som jeden navrh. Ak nechame povodne ceny, dame Vam prezutie gratis, alebo to popripade zratame dohodneme sa, v kazdom pripade Vam chcem vyjst v ustrety. Este ale mam jeden problem, neprisli mi vsetky pneu a predna na Stromceka prisla iba jedna...

V blizkej dobe vsak dostanem aj ostatne, mal som ich objednanych 30ks.

Prejdite si to a zavolaj mi.

Jano

Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 12:07

Kto by mal zaujem, prosim o odpoved.
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 12:30

Ja to beriem. Potrebujem nutne prezuť.
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 13:16

Tak konecne prisli,... :-)
Ale ako som sa pozeral ma ich drahsie, ako v AZ-PNEU a to nehovorim ani o tej ponuke co som uz pisal vyzsie,... A ked je vyhradny distributor, preco maju inde lepsie ceny?

Sa pozri kludne na tieto stranky. Resp. priamo na AZ-tko
Predna: 89,85 €
http://www.pneumatikyexpres.sk/product/detail/id/226153

Zadna:
114,79 €
http://www.pneumatikyexpres.sk/product/detail/id/225875

Ja dam este vediet porozmyslam nad tym...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 15:08

popozeraj a daj vediet Hltac... Toto je ponuka co mi poslali zo Styxu. Ja tie ceny nerobim
len sa ich snazim dostat pre nas co najvyhodnejsie..
Návrat hore Goto down
hltac

hltac


Počet príspevkov : 332
Mesto : Bratislava

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 19:56

Jasne,.... Neber to ako vycitku,... :) to len preto, ze by si mohol spomenut,... Mozno by isli nizsie s cenou,... popripade by ju aspon dorovnali,.. :)

V kazdom pripade, ak ich nebudu mat, budem nuteny kupit aj drahsie.... :(
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimePo 12 apríl 2010 - 21:18

toto su zarucene cerstve gumy 2010, teda aj cena. Koncom roka kazdy zlacnoval ceny aby vyprazdnili sklady a neviazali peniaze... Viem, ze napr.Styx robil akciu za 220Eur/sada Touranciek koncom roka..

AZ Pneu sidli na Kopcianskej ak sa nemylim. Ked sa venuju len pneumatikam, tak mozno
vedia robit vacsie objemy a ziskat tak slusnu cenu. Mne skor pripadaju ako internetova
firma, ktora rozposiela objednavky, tym maju inu reziu ako Suzuki dealer.

Co sa tyka cien v Cechach, cechov je raz tolko tym padom raz taky dopyt a je tam mozno
trochu nizsia cena. Ale pokial si clovek nechce spravit vylet tak merat taku cestu do Ciech
tiez stoji peniaze...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 13 apríl 2010 - 13:06

PRIATELIA, cerstve INFO.
Zohnal som pre nas cez moj prvotny zdroj v Bratislave


METZELLER TOURANCE cerstve vyr.2010

za cenu 195 EUR / sada


Ma to jeden hacik. Vedla je penuservis ale vedia prezut a vyvazit
len koleso. Nezaoberaju sa demontaz a montazou kola s motorky.
Preto je idealne bud doniest disky alebo kupit pneumatiky a dat
si to prezut v nejakom servise kde Vam zhodia z moto kola dole.

Kedze tychto Touranciek uz nieje vela, potrebujem rychlo info od Vas
kto chce.
Tuto cenu si prosim Vas nechajte pre seba a nechvalte sa s nou
u ineho obchodnika. Ja musim byt pritomny pri nakupe, inak by sa
asi takato cena nedostala - predajca je moj dobry kamarat.

Rad by som to nakupil tento PIATOK. Porozmyslajte kto chcete a
dajte tu vediet. V piatok pojdem nakupit.

Slavo
Návrat hore Goto down
matax

matax


Počet príspevkov : 64
Mesto : Nové Mesto nad Váhom

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 13 apríl 2010 - 21:04

Ked som to tu tak cital, STYX teda zrovna velku zlavu neponukol...
Nechcem hovoriť, ja ako majitel V-Stroma kupovaneho u nich mam tak isto zlavu na vsetok tovar 10%...a verim tomu ze este niekto z Vas tam bral Stroma. Takze mohol spravit aj lepsiu cenu keby ste ozaj brali viac gum.
A tu je logicke, ze firma zaoberajuca sa vo velkom predajom pneumatik moze uplne inak carovat s cenami a zvlast pri moto pneu, lebo motopneu su malokedy hlavnym zdrojom prijmov...vacsinou su to pneu pre auta a zasa vacsina z nas ma aj auto, takze ked si ziskaju na svoju stranu motorkara, je mozne ze motorkar sa na nich obrati aj pri kupe pneu na auto a tak to ide dalej...
No a internetovy obchod je uz kapitola sama o sebe...tam to frci vo velkom...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 13 apríl 2010 - 21:35

mna tiez sklamala ta ponuka od Styxu ale teraz je tu ponuka od tej firmy o ktorej som hovoril v uvode tejto temy, dava mi ich za 195 EUR a to je naozaj super cena!
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 16:53

chlapi, za 195 Eurnekupite TOURANCE sadu ani v Cechach ani v inter.obchode a zatial sa tu nik netrhá. V predošlých príspevkoch ste viacerí chceli a zrazu nič a je to tu pod
nosom v Bratislave... Stálo ma to naozaj veľa telefonátov, emailov, otravovania a čakania a
dojednávania a nakoniec zisťujem, že to robím pre seba a Mirca...

Ja v piatok kupim sebe sadu a Mircovi, ktorý mi telefonicky ptovrdil, že chce a tým to
pre mňa hasne.
Potom keď sa niekto o mesiac zobudí, že potrebuje, nech sa páči nech nakúpi a napíše
aj cenu za čo to sám nakúpil.

Okrem iných vecí, ktoré ma viedli k založeniu tohto klubu, bolo aj to, že viaceri s rovnakým
tipom motorky, si môžeme dovoliť viac zatlačiť na obchodníka a tým získať a ušetriť ťažko
zarobené peniaze... Ale téma, ktorá má viac než 5 strán bola zbytočná podľa tohto. Toľko k vysvetleniu.

Neberte to v zlom, nie som váš šéf ani niekto kto vám niečo bude prikazovať. Ale skúste sa
raz zamyslieť nad mojim posledným odstavcom...

Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 16:54

Ešte pre LUBENKO: bohuzial tu gumu co si chcel Roadtec Z6 tento obchodník nemá rozmer
na stroma. Bohužial.
Návrat hore Goto down
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 17:46

OK . Dakujem Slavo
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 14 apríl 2010 - 18:07

To Lubenko:http://moto-pneu.cz/,http://www.megamoto.cz/prodej-pneu.asp?part=list&act=list
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pneumatiky na DLko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pneumatiky na DLko
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: