V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Pneumatiky na DLko

Goto down 
+13
hooopy
mode
Zeiss
dreamer
bajker
Lajos
pfilipe
milo
bruno75
Mirco
MILANM
Easyrider
Slavo
17 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePo 27 júl 2009 - 13:30

Každý z nás raz zjazdí/zjazdil originál BrdgeStone pneu a tak sa tu tlačí priestor
pre diskusiu, ktoré pneu obuť.

Zatiaľ najviac kladných ohlasov som čítal na rôznych fórach na pneu Metzeller Tourance, info o pneu tu:
http://www.metzelermoto.com/web/catalog/moto/moto_catalogo_schedaDescription.page?categoria=/catalog/moto/enduro_street/none&vehicleType=MOTO&product_id=102113&uri=/metzeler/en_IT/browser/xml/catalog/moto/EnduroStreet_Tourance.xml&menu_item=/products/catalog/enduro_street
Pneumatiky na DLko Touran10


Naposledy upravil UKsLaVo dňa Št 1 október 2009 - 20:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Lubenko
Anonymný
Anonymous



Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 28 júl 2009 - 21:55

Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 29 júl 2009 - 17:37

- Na Bridgestone som jazdil 6000 km a nemal som z neho dobrý pocit. Možno preto lebo motorku som si kúpil začiatkom novembra, jazdil som celú zimu a tie pneumatiky boli tvrdé na ten studený asfalt.
- Ako ďalšie pneu som mal Continental TKC80. Veľmi dobré skúsenosti. Keďže nepovrhnem ani terénom, využil sim ich aj na cestách aj necestách. Vydržali úctihodných 14tisíc km
- Momentálne mám obuté Metzeler Tourance. Maximálna spokojnosť. Jazdil som aj v lejaku a držali aj na mokrom asfalte. Zatiaľ jednotka pre mňa na V-Strom.


Naposledy upravil Easyrider dňa St 29 júl 2009 - 17:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 29 júl 2009 - 17:41

Ja som mal obute pred tym Mitas 08, mne vydrzali 16tis km ale predna uz bola fakt dost zjazdena..
Vdaka za radu Feri :)
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePo 31 august 2009 - 16:34

Mám tie isté čo Lubenko a spokojnosť.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeŠt 1 október 2009 - 20:50

Pre všetkých členov V-Strom Club Slovakia, ktorí plánujú nakúpiť a prezúvať na jar:

V prípade, že by ste chceli jazdiť na Metzeller Tourance, budeme na jar hromadne
nakupovať sady a dostanete ich za najnižšiu cenu na Slovensku.
Objednávky do toho (pravdepodpobne) marca 2010 píšte sem. Ja budem mať
cenu potvrdenú po uzávierke tejto objednávky podľa počtu sád.
Samozrejme dovtedy je kopec času, len to už sem predbežne dávam...
V prípade, že bývate v blízkosti BA, je možnosť to v tom areáli hneď aj prezuť...

Sú dva typy TOURANCE:

1.
Ľahký terén / cesta - životnosť približne 20tis km
názov prod. TOURANCE
Pneumatiky na DLko Metzeler_tourance

2.
cesta - životnosť približne 16tis km / mäkšia zmes
názov prod. TOURANCE EXP
Pneumatiky na DLko Metzeler_tourance_exp
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeŠt 1 október 2009 - 22:30

Ja by som ich bral.
Tak rátaj so mnou.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePi 2 október 2009 - 15:30

Predbezne tiez zaujem o Tourance.
UkSlavo vies prezradit aspon odhadovanu cenu?
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePi 2 október 2009 - 19:51

Bruno,len pre orientáciu ja som ich kupoval pred rokom za 7.000,-Sk
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeNe 4 október 2009 - 15:31

bruno, ako pise MILO ta cena za sadu sa pohybuje okolo 7tis "ked ti spravi predjaca cenu".
Takze to je strop 7tis. SK ale naozaj neviem povedat ako to bude zaciatkom roka. Co viem,
ze kamos nam spravi naozaj dobru cenu lebo je vyhradny distributor zn. Metzeller pre SR.
Bol som s nim pred 2 tyzdnami a potvrdil mi, ze nam spravi naozaj specialnu cenu pri "niekolkych sadach". Predpokladam, ze nam to da za to, za co to beru od neho velkoslady.

Vcas dam vediet cenu samozrejme... Uvidime kolko sad by sme vedeli objednat.

P.S.: Taktiez je vyhr. distributor zn. Schubert prilby a viem za co mi dal prilbu S1 Pro model
a kolko v tom case stala takze chalanisko naozaj vie spravit cenu yeah
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeNe 4 október 2009 - 18:16

žeby M.... F.... ?


Naposledy upravil milo dňa Ut 6 október 2009 - 18:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeNe 4 október 2009 - 20:41

Ano je to on, len som nechcel pisat meno verejne... :)
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePo 5 október 2009 - 8:34

Sorry,ak som niečo po..al Pneumatiky na DLko Icon_scratch ,osobne ho nepoznám,len čo tak blúdim po nete.... Pneumatiky na DLko 216381
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 6 október 2009 - 18:35

http://www.styx.sk/aktuality/akcie/ dnes mi prišla ponuka Pneumatiky na DLko Icon_rolleyes
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 6 október 2009 - 19:18

Takze 219€ co je 6.600Sk to vobec nie je zla cena a to este myslim maju akciu, ze prezuvanie ak u nich kupis gumy mas gratis. Takze 219€ je komplet cena v Styx-e Pneumatiky na DLko 465172
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 6 október 2009 - 20:29

to je pekna cena. 219 €, ak je to aj s prezutim.

ja budem riesit prenumatiky az na jar lebo su este zjazdne momentalne,
takze ohladne ceny u M..F... sa budem informovat zaciatkom roka.

Ak chces teraz prezuvat Bruno, tak vyuzi ten Styx, cena je naozaj dobra.

Vdaka MILO za info. yeah
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 6 október 2009 - 20:50

Slavo, na tych origo gumach mam nieco tesne cez 11K a v pohode vydrzia este 5-6K takze vobec mi to neponahla. Vidim to skor na vymenu tesne pred zaciatkom sezony alebo niekde v jej strede.
Takze u mna sa ziadne prezuvanie na rychlo nekona. Ja si pockam na jar a na ponuku ad M.F Pneumatiky na DLko Icon_smile
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeUt 6 október 2009 - 21:55

bruno som na tom presne tak isto yeah
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 11:24

ja som nechel nic cestno turisticke, ale ani enduro a tak som hladal stred. teda nieco medzi tourance a karro. ako jedine sa javili mitas 07, ale pri intenzivnejsom hladani som natrafil na haidenau k60 a ked som ich videl bol som rozhodnuty. problem ale bol ich zohnat. par slovakov sa snazi presvedit o tom, ze su predajcovia tejto znacky, ale ked pride na lamanie chleba, tak ... tak som musel kupit v cechach. cena za par cca 157 ojro. aktualne mam na nich cca 6500km a stav pneu je 65%
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 11:27

dufam, ze so tu foto vlozil spravnePneumatiky na DLko Fotografie0045f


Naposledy upravil pfilipe dňa St 7 október 2009 - 11:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 11:30

ups, zabudol som na velikost. ten stav 65% som asi prehnal, je asi lepsi ako 65. posudte sami, okraj je povodna vyska vzoru.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 12:05

pfilipe...podla tej zadnej pneu a jej stavu myslim, ze ty chodis vylucne iba rovno a ked zakruty tak len v terene. Neviem ci sa mi to iba zda ale proste je to guma ktora nie je moc vhodna na klopenie v zakrutach.
Urcite sa na nej da jazdit to netvrdim ale zda sa mi cudna.
Návrat hore Goto down
Lajos

Lajos


Počet príspevkov : 201
Mesto : Bratislava, Slovakia

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 13:55

ja teraz jazdim na continentaloch conti trail attack, prezuval som v aprili ked mala masina 50.000 km, teraz ma masina 66.000 km, predna guma je tak 70 % pekne do gulata ojazdena, na zadnej gume v strede sa zacina robit rovna plocha, dezenovo je zjazdna na polovicu ale tym ze je nerovnomerne ojazdena nema taku oporu v zakrutach, na jar budem riesit iba zadnu gumu, mam vyhlidnutu michelinku
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 17:32

pfilipe ja som jazdil na mitasoch 09 a velka spokojnost. spravil som na nich 16tis. km
a potom som ich menil uz za cestne. predsa len som viac na asfalte ako v terene.

bruno75
- to je len taky pocit, ta guma ta udrzi v naklone. ja som mal mitas 09 a v pohode ale
jasne, ze na nej nedas taky naklon ako robime teraz my, pomaly okraj origoš gumy dereme...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 17:33

inak na tej gume ked dáš 150km/h tak to hučí jak sviňa... pri malej rýchlosti to trochu chvelo ale to kvoli štuplom...
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeSt 7 október 2009 - 21:11

pri 150tke huci asi kazda enduro guma. k tej haidenauke - v naklonoch nie je problem, mam pri nich vacsiu istotu ako pri brigestone. prave v sobotu som sa bol previezt na jankovom vrsku a da sa dat stupacka, ale okraj gumy je este stala daleko. na brigestone som nemal istotu ale guma bola ojazdena az k okraju.
inac tie zivotnosti co pisete si neviem predstavit. tieto ratam tak do 10000 a brigestone padli pri 12000
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 6:59

Pfilipe...neviem si to uplne predstavit (tie naklony po stupacku) kedze stuple gumu som este nejazdil ale k tym bridgestone origo gumach len tolko, ze ta guma je sice asi najhorsia guma co sa tam da v sucastnosti obut ale aj tak tvrdim, ze je stale nad schopnostami vacsiny z nas. Dokonca ta guma ta podrzi v pohode aj v naklone "po hranu" az na to, ze ju musis mat patricne zahriatu. Tym ze je tvrda, urcite nie je tak pohodova ako nejaka makka Tourancka ale ked su zohrejes tak drzi slusne.
Origo je to predsa len univerzalna pneu takze brali na ohlad vysoky kilometrovy dojazd, jazdu vo vsetkych terenoch (samozrejme okrem skutocneho endura alebo bahna) tak im z toho vysla tato zlatanina tvrdej zmesy, univerzalneho dezenu a slusnej zivotnosti. No co uz proste do prvovyroby je to aj o cene takze vzhladom na tieto fakty to zase nie je az taka zla volba. Ale urcite by som si ju ako dalsiu sadu na V-stroma nekupil.
K tym zivotnostiam len tolko, ze origo sa pohybuje od 12-20K a to si dovolim povedat, ze ten co ju po 12K dava dolu tak nie preto, ze by bola zjazdena ale pre to, ze jednoducho chce uz nieco lepsie. Inak zivotnost je dost neobjektivny ukazovatel, kedze kazdy jazdime inak, brzdime inak, jazdime ine cesty ine asfalty a tereny a kazdy mame aj iny pohlad na to, co je vlastne zjadena guma.
Su taki co menia az ked je vidiet platno a su za taki co menia ked sa vytvori v strede plocha kde pritom dezen ma kludne 3-4mm ale uz tej gume "neveria".

Tak len tolko na margo veci.

Bruno75
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 21:27

brigestone isla dolu ked mala stred pod 3mm a mas pravdu, je to asi najhorsie co tam mohli dat. ked som stroma kupoval mal som ponuku za byvalich 1000sk prezut hned do tkc, ale mal som vtedy iny nazor na stople. a teda, ze na ceste je to podstatne horsie a ze sa stym na ceste skoro vobec neda jazdit. a mal som ten pocit este aj vtedy ked som nej zacinal jazdit, ale kedze ja rad aj do terenu, tak sa inak nedalo. casom ma vsak presvedcila, ze moje obavy boli prehnane a zbytocne. nie som "klopic", co vlastne vidno aj na tej foto, ale na tom vrsku mi to nedalo. sucho, teplo, asfalt pekne nagumovany a tak som si to skusil hore, dolu a hore a bolo to. :-))
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePi 29 január 2010 - 8:49

Priatelia, v 2/2010 uz by som sa chcel informovat v FMoto na specialnu cenu pre
nas na Metzeller Tourance-ky co sme uz o tom rozpravali.

Hromadnym nakupom si zabezpecime najlepsiu cenu preto potrebujem predbezne
vediet kto chce sadu pneumatik. Ako som spominal v priebehu februara tam chcem
ist a dohodnut cenu, tak mi prosim vas odpiste kto ma zaujem o tuto sadu. Po dohodnuti ceny spravime zavaznu objednavku, dik.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitimePi 29 január 2010 - 15:40

Slavo....moje origo gumy nie su vhodne uz od novoty aby vozili moj fajnovy zadok butt Este k tomu aj predna sa mi oskakala, takze pojde z moto prec komplet cely pototo... bridgestone violent

Jedneho zaujemcu o Tourance sadu by si teda mal :)

P.S.: Mimchodom neuvazoval si nacenit aj Tourance EXP??? Tie by mali byt vhodnejsie na cestu a menej na teren (90/10%) co by zhruba zodpovedalo mojemu pomeru cesta/off road.
V kazdom pripade ak sa bude dat tak sa spytaj na cenu Tourance a Tourance EXP.

Dik,

Bruno75
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pneumatiky na DLko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pneumatiky na DLko   Pneumatiky na DLko I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pneumatiky na DLko
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: