V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?

Goto down 
+29
Hudo
michal vavrinec
rikardo-123
sojuz16
marecek
Vladodo
gemby
JR.
hoffman
genius
hope
bogy
Easyrider
Milankodl
hltac
matax
andrej
Zeiss
mode
robob
lubo
bruno75
dreamer
erino
Lubenko
MILANM
Mirco
Zolike
Slavo
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Lubenko

Lubenko


Počet príspevkov : 102
Mesto : Detva

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 august 2010 - 21:18

Lubo: zabezpecim ti mapu prejazdu. chvilku strpenia Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Icon_lol
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 august 2010 - 23:44

Chlapy nabuduce berte aj mnaaaa (tu je cislo 0908908513) Ondrej Mišík mesiac tu teraz síce nebudem ale potom v septembri kedykolvek budem velmi rad ak ma zoberiete zo sebou :-)
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 4 august 2010 - 20:08

Ondrejko, tie akcie sú dobrovolné. Treba čítať stránky klubu kde sa niečo deje a nielen píše. Určite sa s Tebou radi stretneme. yeah
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 5 august 2010 - 9:59

jaaaj ved dobre dobre "majsterko" mi to sem tam inikne, ale budem teda sliediť jak dravý vták :D
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 5 august 2010 - 15:24

Vidím že na majsterka len tak ľahko nezabudneš. Priateľ môj nebojsa určite Ťa budeme informovať.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 23 august 2010 - 12:57

v sobotu o 18-tej smer dole Pezinskou Babou pred Pernekom siel cierny strom
s bocnymi kuframi, mal nalepky aj v predu aj vzadu.
Kyval som mu z okna modreho ford focusa aj sa mu odstupil a pekne ma predbehol.
Strom mal BA znacku, motorkar v ciernom..

Tipujem ze to bol HOPE
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 23 august 2010 - 13:31

Tipuješ veľmi správne.
Získal si plný počet bodov.
Ďakujem za pustenie.
Škoda, že som ťa nespoznal.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 19 september 2010 - 18:49

Dnes som viac krát videl sám seba v spätnom zrkadle na trase Dunajská Streda-Hlohovec-Prievidza-Nitra-Dunajská Streda. Bol to zážitok. Okrem seba som ešte videl čiernu 650-ku medzi Galantou a Sládkovičovom a taktiež krásneho stromčeka na drapákoch s turistickým štítom na parkovisku Koliby Pacho pri Prievidzi.
Návrat hore Goto down
genius

genius


Počet príspevkov : 104
Mesto : levice

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 26 marec 2011 - 11:26

25.3 som videl čierny stromček asi o 17.25 obec horná seč

ale asi to bol SANYO1 cheers
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 3 apríl 2011 - 19:41

Dnes som videl čierny Strom cez Galantu o 17.45 nebol to niekdo znás????
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 27 apríl 2011 - 22:11

Dnes som videl v Piešťanoch niekoho na dodávke s SPZkou GA. Že Zolike pozdravujem omlúvam sa , že som sa nevrátil ale už som meškal na stretko s priateľkou. hmm
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 27 apríl 2011 - 22:59

ahoj Lubo, aj som sa obzeral v spetákoch, či si sa neotočil, išiel som pomali, a teba nikde..Neva, dúfam, že stretko si stihol načas, inak som v PN každú stredu, tak možno sa ešte niekedy vidíme v meste...
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 28 apríl 2011 - 16:21

Dnes za Leopoldovom smerom na Trakovice biely strom so spolujazdcom, v Leopoldove znovu Zolike, ale dnes aj so stretkom. cheers
Návrat hore Goto down
JR.

avatar


Počet príspevkov : 12
Mesto : BA - Dunajská Lužná

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 21 jún 2011 - 7:34

Kde su vsetky tie V-Stromceky? Kade jazdite?
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 21 jún 2011 - 12:59

zajtra do ciech (kutna hora), nasledujuci opat cechy (krkonose)
a z tade do nemecka na medzin.zraz vstromov
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 21 jún 2011 - 19:01

cheers cheers :lol!:
Návrat hore Goto down
gemby

gemby


Počet príspevkov : 20
Mesto : Žilina

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 23 jún 2011 - 12:09

Ahoj. Ja mam dnes volno, sedim u kamosa v Bacau a den bez jazdenia. Za poslednych 7 dni mam natocene 3700 km mimo dialnic a tak dnes odpocivam.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 6 august 2011 - 16:48

Dnes som kýval niekomu s nás na dialnici medzi TT a NR, šedy Vstrom s klubovými nálepkami v predu a vzadu, špz RK . Len si neviem spomenút, kto je s okolia RK, lebo v prilbe som ta nespoznal.. :D :D :D
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 6 november 2011 - 7:56

Včera ma náhodou niekdo nehladal na mdrom Strome s TT značkou? Dvakrát pomaly prešiel pred mojim domom,ale dokym som zliezol z lešenia už zmizol.Nebol to niekdo z nás?
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 6 november 2011 - 9:16

Zolike napísal:
Dnes som kýval niekomu s nás na dialnici medzi TT a NR, šedy Vstrom s klubovými nálepkami v predu a vzadu, špz RK . Len si neviem spomenút, kto je s okolia RK, lebo v prilbe som ta nespoznal.. :D :D :D

Zolike, trochu neskoro reagujem ale to bol JOZOBAB :)
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 6 november 2011 - 9:52

Ok , len som ho v tej rýchlosti a v prilbe ani nespoznal... :D
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 5 marec 2012 - 21:56

V nedelu 4.3. okolo 14:00 nas predbiehal aj trubil pod Bojnickym zamkom cierny strom, s klubovymi nalepkami v predu aj v zadu. Sedeli sme tam potom na kavicke a behal si dookola... Kto to bol?
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePi 6 apríl 2012 - 14:21

Dnes (6.4.) o 14.00 h v DS som videl dve 650-ky (čierna a oranžová) ako prášia smer Gabčíkovo. Objavili sa tak náhle že som si nevšimol ani to, či majú klubové nálepky.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 11 október 2012 - 20:11

podvečer medzi 17:00 - 17:30 v Senci od Velkého Biela čierny V-Stromček (asi 2007) a baba s čiernymi
vlasmi. Dosť milo ma to prekvapilo, keďže až tak často človek nevidí baby na vstromoch...
Keďže som šiel oproti a bol som na kruháči, nemal som šancu vidieť ŠPZ že z kade bola.

Nálepky nemala žiadne... Snáď sa k nám nejak dopracuje. Bol by som veľmi rád, keby nám to tu
oživilo aj ženské pohlavie worshippy


hello Slavo
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 11 október 2012 - 20:30

Babu s čiernymi, dlhými vlasmi na čiernej DL650 som videl aj ja pred týždňom v BA. Tiež mi to udrelo do očí.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePi 12 október 2012 - 10:06

poznam ju.. vezmite si 4 eura na kafe a skocime k nej do baru na cigaretku v entre BA nedaleko tesca na kamenom.. barborka sa vola.. byva v BA inak je z PB.. len nerada jazdi moc grupovo.. vraj ma rada vlastne tempo..

Marek. wave

PS: treba za nou skocit.. este jej dlzim 4 eura...
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePi 12 október 2012 - 11:40

aj ja som ju videl, medzi v. bielom a bernolákovom.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimePi 12 október 2012 - 18:17

marecku tak to nejak dame dokopy, ja konecne Teba pozvem na kafe a ty splatis 4 eura dlh laught2
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 13 október 2012 - 22:11

sme dohodnuti... uz len daj vediet kedy.. a kde doplnim ja prsty_hore


MAREK VED SME club
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 17:53

Dnes v Hc modrý strom 650 s HC špz na prvom kruhovom v meste bez klubových nálepiek...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?   Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol? - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dnes som videl niekoho na V-Strome ... Kto to bol?
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prvých 200 km zo Stromečkom
» Na V-Strome okolo Europy - 33 krajin
» chyba tachometra na V strome 650A 2008
» Predné koliesko reťazovky na malom V-strome
» Dnes :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: