V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2

Goto down 
+13
Cliford
vladom
Tolan
lubo
zbrdlowski
Tibi
Easyrider
Roman Jakub
mode
Petzo
marecek
Slavo
rikardo-123
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 18:32

Marek, díky za užitočné info  prsty_hore .
Mňa hlavne potešila správa že sa správa v pohode na šotoline a v ľahkom off road. Čo sa týka blata či piesku, tam nie je doma ani Tourance ani žiadna iná jemu podobná pneumatika.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 19:41

jasne feri rozhodne neolutujes.. kazdy kto ich uz ma so mnou len suhlasi. teraz ich mal na tenerke jeden chalan z hlohovca a tam bol vidiet ten rozdiel ze nove a jazdene a pri tom mali pred sebou este velke rezervy na dalsie km.. a je tam taka hrana na lepsie zaberanie v lahkom offiku a rozhodne to funguje  prsty_hore
Návrat hore Goto down
Henrich

Henrich


Počet príspevkov : 330
Mesto : Malinovo

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePi 7 marec 2014 - 19:45

Neviem ako fo je s dojadom pri anakee 3 ale s anakee 2 som dal okolo 22 tisic. Jazdene cisto na ceste.
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:51

Zdravim pani,
tiez chcem vymenit pneu a rozhodujem sa medzi anakee2 a anakee3. Vela som o nich cital a kamarat jazdil dvojky a bol gelni spikojny.Len by ma zaujimalo ako ste spokojny s anakee 3 na sotoline a miernom blate. Kedze obcas zajde
m aj tam nerad by som ostal niekde stat. 90% jazdim cestu takze ma skor lakaju tie trojky.vdaka za vase odpovede
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 17 marec 2014 - 11:57

V podstate ma zaujima ci je postacujuca ta vzorka na anakee 3 do mierneho offiku.
Sorry za preklepy - mobil na tajnasa v praci
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 18 marec 2014 - 16:55

Vladodo na ofikovanie pouvažuj nad Heuidenau-K60-Scout
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeUt 18 marec 2014 - 22:02

mode -  vdaka za tip, ale skor by som chcel cestnejsie pneu. Pojdem do anakee3, ked to tu chlapci tak chvalia  :-)
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 0:39

Ahojte páni, som tu nový... tiež idem meniť pneu za Anakee3, z ktorého shopu doporučujete objednávať?
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 5:30

cau Zbindo wave 
skus pneumatiky expres. Tam som si objednal tourancku ja.
a vcera som nasiel altman pneu cz.
skus uvidis.
caves.
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 12:46

Nazďo Turista, ten altmanpneu.cz je nejaký drahý sad , ostanem asi pri pneumatikyexpres, tam to cenovo vychádza na 212 euráčov za sadu Anakee3 aj s dovozom. Dík salute 
btw kedy si objednával tie tourancky? Nemajú ich nikde na sklade.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 12:55

Ja som bral pred necelymi 2 mesiacmi TOURANC-ky v megalevnepneu.cz - sada aj s postovnym na SR 189,- EUR

Co pozeram maju skladom aj Anakee 3.
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 13:31

Ako to tí naši český bratia robia, že vedia poslať do susedného štátu za lepšie peníze ako keď sa to objedná u nás?? hmm  Tie megalevnepneu.cz vychádzajú zatiaľ najlepšie /rozdiel je pár euráčov ale je/ a majú aj tourancky aj anakee2/3 na sklade. Dík  worshippy
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 20:33

Ja som bral od tych pneumatiky expres a vysla ma zadna pneu. 89 ecok.Tusim bola vtedy akcia.
Tak stasnu kupu prajem salute
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 26 marec 2014 - 22:52

Nazdárek, ak niekto nájdete dobrú cenu na Anakee3 dajte vedieť. Aj ja ich chcem skúsiť  hello
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePi 28 marec 2014 - 19:24

Pneu objednané z www.pneu-nasklade.sk. Po objednaní mi volali predpokladaný deň doručenia budúci týždeň /3.4.2014/ vo štvrtok. Už sa teším cheers . Teraz len vymyslieť kam to dať prezuť a vyvážiť. scratch 
PoradieTovarPočetCena s DPH
1.Michelin Anakee 3, 110/80/19 TL,TT,F 59 H, motocyklové189,26
2.Michelin Anakee 3, 150/70/17 TL,TT,R 69 H, motocyklové1111,83
3.dopravné27,00
 Celkom :208,09 EUR
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePi 28 marec 2014 - 20:24

Vráble máš na skok. Ja som už dával prezúvať v STYX a bol som spokojný. V niektorom príspevku som písal aj cenu. Tuším to bolo 27 € komplet. Síce to bolo v STYX Šaľa ale ceny sa asi nebudú líšiť. 
Ale raz som bol s kolegom v Nitre. Tam si dával prezuť svoje BMW. Ale ulicu ani názov servisu si už nepamätám.
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 30 marec 2014 - 14:30

Keďže som pneu na moto ešte nemenil mám pár dotazov:
-treba mať kolesá zhodené, alebo môžem prísť trebárs do Styxu priamo na moto a oni sa postarajú o všetko/demontáž kolies z moto, prezutie+vyváženie, montáž kolies/? Aké máte skúsenosti?
-ako je to s náplňou proti defektu- oplatí sa naplniť pneu alebo voziť so sebou tie opravné spreje http://autoomega.sk/?ukaz=vsetko&id_sek=3494&uroven=5&zaradenie=3494&hlzaradenie=1&c=
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 30 marec 2014 - 18:24

V každom riadnom pneuservise ti vedia zhodiť dole kolesá, nahodiť nové pneu, vyvážiť a nahodiť naspäť. Nie je tomu inak ani v STYXe. Nad tým si nelám hlavu. Je dobré dopredu tam zavolať aby si išiel na istotu.
Čo sa týka náplne do pneu je to na tebe. Ja som to vždy mal na svojich cestách a napr. v Nórsku sa mi to aj osvedčilo. Výhodou náplne je že nemusíš nič riešiť a niekedy ani nezistíš že si mal defekt keď sa jedná o menšiu dieru. Ak sa ti guma prereže, tam ti už nepomôže nič iba kompletná výmena. Ale naozaj je to na tebe. Sú zástancovia Ultraseal a pod. produktov a sú zástancovia opravných sprejov.
Návrat hore Goto down
zbindo

zbindo


Počet príspevkov : 11
Mesto : Nitra

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 9 apríl 2014 - 13:29

Ahojte, pneu prezuté v Styxe Vráble za 31,50€.
Po odjazdení cca 500km musím povedať NESKUTOČNÉ gumy. laught2 
Asi budem čoskoro kupovať nové stupačky XD
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 9 apríl 2014 - 13:38

Super, gratulujem  yeah ..aj ked ta cena za prezutie je tak trochu zlodejina... nope
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 9 apríl 2014 - 15:07

Fuu dost za prezutie . Ja chodim do klasickeho pneuservisu teraz to uz vedia skoro vsade 
na BMW1200GS ma to stoji cca 19€ a to pridem na motorke
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 jún 2014 - 20:51

to Marecek ,
 velka vdaka za rady, skusenosti a popis pneumatik michelin anakee III. Po nasom rozhovore na Vstrom zraze som si vybral. Dnes mi prisli domov a ta hlboka vzorka vypada ozaj dobre! cena za sadu s postovnym 213,80  Obujem a pridam dojmy, momentalne mam obute hladucke bridgestone.
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 jún 2014 - 21:03

caves

yeah 
Dones potom ukazat. :vstromak:
Návrat hore Goto down
Vladodo

Vladodo


Počet príspevkov : 49
Mesto : Martin

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 jún 2014 - 21:13

Este pridavam dakovacku aj Henovi, tiez za pokec ohladne pneu.  prsty_hore 
Ahoj turista, jasne ze donesiem ale este pred tym pojdeme bridgestonku spalit...  :laught1: 
 club
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitimePo 2 jún 2014 - 21:25

club 
Som ti to presne aj chcel navrhnut,len som nevedel ci tiez posles rad gumu do dymu. :laught1:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2   METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2 - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
METZELER Tourance alebo MICHELIN Anakee 2
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Strom alebo lietadlo?
» Metzeler Tourance 150/70 R17 M/C 69V Recall
» skúsenosti Metzeler Karoo 3
» Predám Metzeler Karoo3
» 2010 04 02 Makov alebo Slovenský elefantentreffen

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: