V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Zhasinanie predneho svetla

Goto down 
+11
mode
Milankodl
Silen
L-P
MILANM
Zolike
GBCJAJO
Vladodo
Tolan
Mirco
turista
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimePi 27 september 2013 - 16:01

Musim aj ja pritakat ako vravi Mode. Bavkali sme sa s tym ale nakonie vysledok mravencej prace ma aj vysledok. yeah Odvtedy svaty pokoj.:vstromak: Klobuk dole Mode Az teraz vidim ze je to od tych sikmacov taky maly,velky nedomysleny problemik. Ale ked clovek vali cesty tmou a zrazu ozaj tma?scratch Jednoducho mam pocit,ze cim sa vyrabaju novsie moto,alebo auto setri sa materialoch viac a viac. wave
Návrat hore Goto down
Zsolt Kis

avatar


Počet príspevkov : 8
Mesto : SALA

Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 17 apríl 2014 - 23:11

GBCJAJO napísal:
Ahojte V-Stromaci

Riešil sa tu problém so zhasinaním predného svetla mne sa to stalo obdobne. Oslovil som Turistu ako pochodil v servise a dal mi nejaké typy na čo sa treba pozrieť.(ale to už nech napíše on) V mojom prípade bolo príčinou  nedostatočná dosadacia plocha na "palci" kontaktu štartovania. To spôsobovalo výpadok svetla a s tým aj problém štartovania. Vypínač som rozobral,vyčistil a uvoľnil ten kontaktný pliešok.(je tam mala pružinka)
Od toho okamihu nemám problém winkle 

Prišiel som na to náhodou pri pokuse o naštartovanie. Keď som sa dotkol toho "palca" pre štartovanie tak mi to zhaslo v dôsledku nepriľnavosti kontaktov.  

Rád by som pridal  fotky a video ,len akosi to nejde.  XD

S pozdravom Jaro  wave
Ahoj mam tež problem svetlo no neskutočneé nervy a neviem ako dalej.Spomenul si tu palec ako je štartovanie .Máš na mysli ten " OVLADAC" Na volante v pravo? treba rozobrať ? A prezreť črevá?Dakujem vopred hello
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 19 júl 2015 - 15:14

Hlásim sa do klubu, nesvietim. Nočný návrat z cesty na diaľkových. Prestavené pravé diaľkové a ľavé odpojené cca 400 km. Idem hľadať káblik. Nemal ste niekto chybu aj v prepínači stretávacích a diaľkových?
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 19 júl 2015 - 19:05

Ahoj Palino. tak vitaj u nesvietivcov.
Ja som vtedy mal rozobraty aj prepinac dial. a stret. svetiel.No marne wall
Neverím že by to nebola jedna s tych dvoch opisovaných závad. Buď štartovaci spínac,alebo tie konektory pod vzd. filtrom.
Oziiii a parkovaćky ti idú?
Prajem vela trpezlivosti. wave
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 19 júl 2015 - 19:58

Prepínače, parkovačky sú OK, ale ja mám jednu svorkovnicu pri svetle na ľavej strane a tam som našiel čierne kontakty. Neviem či sa to dá rozobrať a nejako vymeniť alebo to ucvaknúť a spraviť nový spoj. Každá rada dobrá.
Keď som videl ten tvoj obrázok, affraid tak taký majster nie som  a určite by mi ostalo niekoľko súčiastok na zemi po zložení  scratch
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 21 júl 2015 - 17:07

Opúšťam nedobrovoľné združenie nesvietiacich. Bola to tá svorkovnica  pri  svetlách. Šmirglík, jemnučký  šrobovák, sprej na kontakty a SVÍCÍM
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 21 júl 2015 - 20:34

Super, takže to nebolo naštastie nič zložité... yeah
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 22 júl 2015 - 7:50

Zoli u mňa to bola viac náhoda, že som tu chybu našiel, ja a elektrika nie sme na jednej vlnovej dĺžke nehovoriac o čítaní schémy a použití meráka  wall
Pomohli príspevky tu na fóre, lebo to čo je pre niekoho banalita môže byť pre neznalého neskutočný problém.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zhasinanie predneho svetla   Zhasinanie predneho svetla - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zhasinanie predneho svetla
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Výmena žiaroviek predného svetla
» nesvietia mi predné svetlá
» Pri zapnuti smerovky mi stahuje svetla
» Prídavné svetlá
» Predne svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: