V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Motooblecenie I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Motooblecenie I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Motooblecenie I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Motooblecenie I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Motooblecenie I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Motooblecenie I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Motooblecenie I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Motooblecenie I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Motooblecenie I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Motooblecenie

Goto down 
+10
Jarikl
pebro
Tolan
hoffman
hope
Tibi
MILANM
Slavo
Easyrider
Mike
14 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mike

Mike


Počet príspevkov : 8
Mesto : Trnava

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 10:03

Zdravim vas, chcem sa vas spytat kde kupujete motooblecenie za rozumne ceny, mal som pred stromom hondu shadow, veci som mal kozenne a potrebujem zmenit satnik :) bol som par krat aj v louise vo Viedni, ale na slovensku to nemam moc obehane, u nas v Trnave sa mi zda Bikerscentrum pridrahe, popripade mozte popradit nejake konkretne znacky textilu s ktorimi ste spokojni, volili ste solo bunda gate, alebo mombinezu? Dik za reakcie.
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 14:39

Tých predajní je dosť ale osobné skúsenosti mám s BB-Moto Bratislava click alebo STYX Vráble click . V obidvoch predajňách majú veľký výber. Záleží len na tebe čo si vyberieš. So značkami to je to isté ako keby si sa spýtal či športové oblečenie Nike, Puma, Adidas atď. Každý bude obhajovať to svoje.
Musíš si vybrať podla toho, načo to budeš potrebovať. Či jazdíš iba cez víkendy, kratšie trasy, či jazdíš veľa a dlhé trasy, či jazdíš iba v sezóne alebo aj mimo nej, atď.
Najlepšie ale aj najdrahšie riešenie je oblečenie ale aj obuv z Gore-Tex.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 17:34

Presne ako pise Ferino, zalezi ako to budes vyuzivat.

Osobne ma ohurilo oblecenie Lucassa, ktory bol s nami
v Rumunsku a nepotreboval nepremok.
Moje oblecko napr. hned premokne a to mam Reviti...

Lucasso je teraz v Kanade, snad napise aku znacku ma
ked sa vrati.


Mna osobne zaujalo oblecenie z ciech Rockway:


tu je ich stranka, klikni sem
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 17:36

pozeram, ze dali do akcie komplet oblecko ADVENTURE 2011 - GRAY
za 5999Czk co je naozaj dobra cena

tu je link
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 19:18

Slavo napísal:
pozeram, ze dali do akcie komplet oblecko ADVENTURE 2011 - GRAY
za 5999Czk co je naozaj dobra cena

tu je link
za tie peniaze veľmi dobré,majú zastúpenie niekde na Myjave
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 16 august 2011 - 23:07

Slavo aj ja mam novu bundu od HELDU a nepotrebujem nepremok .
Ked mas kvalitnu Gore-Tex membránu je to parada ale nestoji to rozhodne 6000czk :twisted: Poriadna bunda 4sezony s Gore-Tex membránou
je na nezaplatenie v horucavach parada (neni horko) v zime super (je teplo) a ked prsi ides dalej a neobliekas sa .
Ja mam Rovato http://dmoto.sk/panske.html je to super turisticka bunda s ladvinovym pasom a aj kuklou na hlavu. Vnutorna zimna vlozka je super tenka a spratna.
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 14:59

Určite radšej ROCKWAY ako HELD.
Cena u HELDU je vysoká.
Skúsenosť s ROCKWAYOM ma kamará, ktorý išiel z Pov.Bystrice do BA v daždi bez nepremokov a na tele bol suchý. Oblečenie si chválil aj keď som naliehal na objektivitu.
Bunda aj nohavice boli nacecané a ťažké(čo je prirodzené), ale telo suché.
Má mnoho doplnkov a hlavne je to aj farebne zladená súprava.
Skúšal som si ju na CENDURE a cítil som sa v nej príjemne.

Myslím, že momentálne výhodná voľba.
Motooblecenie 134616
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 15:50

Hope pises hliposti pretoze rockway nedosiahne kvalotu heldu. a je rozdiel v membranach. Ja s mojou bundou aj ked zmolnem neni nacecana ako ine. Dobry clanok o tom je aj na motoride.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 16:24

...no kdo nato má nech si kupi Held ....ja nato nemám 400 eur

...kabat som kupil v akcii cez eshop za 50 eur - s chraničmi aj s termovložkou

...za 30 eur kupiš nepremok .....a ešte kolko mi ostane na benzín !!!!



to že je trocha tepla v lete?......no už som si za 40 eur kupil letnu bundu.



takže dva kabaty+nepremok za 120 eur.....no pre mna je smerodatné tento výsledok

každý nech si kupi načo má
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 17:24

Hoffman plne s tebou suhlasim kto na to ma ten si to kupi .
Hlavna otazka znie co sa stane s bundou za 50€ a s bundou za 400€ pri pade ?
Tak je to aj pri motorke kto ma na novu kupi novu kto nema kupi starsiu.
Ja som len reagoval na to ze Rockway je lepsi , ano je lacnejsi ale to aj Held ma v tej cenovej kategorii bundy . To v ziadnom pripade, kto raz skusi kvalitnu bundu ci uz od Heldu alebo Rukka ine uz nekupi leda ak ho donuti financna situacia . To velmi dobre chapem. Ja som bol tak trocha pod tlakom kupit si od Heldu to medzi Top lebo to predavam
A dalsia vec je 4 roky zaruka od Heldu na bundy 4rocneobdobia
Aj ja pokial som mal bundu od Padany som bol nadmieru spokojny ale teraz viem co je bunda. O kvalite a rozdielov v textiliach ma nik nepresvedci lebo mam za sebou textilnu skolu a tam sme to preberali dooost dlho :lol:
Vsetko sa toci okolo penazi aj v autach nemozes porovnavat Skodu Fabiu a BMW 1 alebo Oktaviu s BMW 3 ci Toyotou .... proste kto ma skodu je spokojny pokial nezakusi lepsie....
Kurnik uz som ako Slavo :lol!: ked zacnem pisat neviem kedy dost Motooblecenie 134616
Návrat hore Goto down
Tolan

Tolan


Počet príspevkov : 577
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 20:07

ahoj, ja mam velmi dobre skusenosti z obleckom zn. vanucci z loiusa. Je to system 3 vrstiev a je skutocne nepremokave. Nepremok ani nemam. Pokial sa spomina gore-tex oblecenie tak ide o znacku mambrany ktora zohrava klucovu ulohu. Podla mna rovnako dobra (v niecom mozno aj lepsia) je aj sympatex membrana a oblecenia s nou su vyrazne lacnejsie.
Návrat hore Goto down
hope

hope


Počet príspevkov : 114
Mesto : se

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 22:54

bubak99 napísal:
Hope pises hliposti pretoze rockway nedosiahne kvalotu heldu. a je rozdiel v membranach. Ja s mojou bundou aj ked zmolnem neni nacecana ako ine. Dobry clanok o tom je aj na motoride.

Asi si bol veľmi nahnevaný, keď si písal tento text.

Netvrdím, že HELD je špatné oblečenie. Tvrdím, že za tretinu ceny môže mať (MIKE) kvalitné oblečenie (aj s nohavicami), ktoré ti spraví tú istú službu čo sa týka pohodlia aj bezpečnosti.
Ak sa niekto verejne pýta (MIKE) na názory nás všetkých, tak som si dovolil svoj ponúknuť.
Ak sa MIKE-ovi zdá oblečenie v BIKERSCENTRUM TT pridrahé, tak oblečenie ktoré predávaš ty bude asi tiež pridrahé a môže byť akokoľvek kvalitné.
Už je to tak.
Návrat hore Goto down
hoffman

hoffman


Počet príspevkov : 79
Mesto : Galanta

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 17 august 2011 - 23:07

.......no pri páde už bol odskušaný..to dosvedčia viacerý odtialto...trocha ošuchané gombíky,rukáv,ale svoj učel splnil.......no aspoň dokým nenašporím na Held :)
Návrat hore Goto down
Mike

Mike


Počet príspevkov : 8
Mesto : Trnava

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeŠt 18 august 2011 - 8:06

Dakujem vsetkym zucastnenym za nazory, len doplnim ze prevazne jazdim kratke trasy do 300km a po ceste, oblecko potrebujem hlavne take v ktorom ma neprefuka a pri moznom pade ochrani. Este jedna vec pre Slava, pisal som ti postu tak neviem ci si ju dostal?
Návrat hore Goto down
Tibi

Tibi


Počet príspevkov : 267
Mesto : Žilina

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeŠt 18 august 2011 - 10:55

Hoffman zle si ma pochopil ja netvrdim ze treba kupit Held .
Aj ked Held vyraba lacnejsie verzie .
Mojej milovanej 1/2 som kupil komplet okolo 300€ ver ze by som jej nekupil nieco o com viem ze by ju neochranilo a nesplnilo svoj ucel. Za 2 mesiace ma za sebou 4500km a je spokojna .
Netvrdim ani to ze Rockway je zly je len o triedu nizsie ako Held.
Hoffman pad a pad je velky rozdiel . Spadnut v 60km je rozdiel ako v 120km. Videl som ako dopadla bunda pri pade v 120km na asfalte a nechcem si predstavit ako by dopadla lacnejsia bunda nech by to bala aj priamo z Heldu bez tych chranicov co su v drahsej bunde.
Mike 300km je celkom slusne to je denny limit v Alpach :bounce:
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeŠt 18 august 2011 - 17:45

Mike, dostal. Mam "bez mena" nejake L velkost.

Ak by si chcel s menom, dame spravit zase varku niekedy v septembri
Návrat hore Goto down
pebro

pebro


Počet príspevkov : 15
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Roleff Liverpool   Motooblecenie I_icon_minitimePo 25 marec 2013 - 20:47

Dufam ze ma MIKE neukamenuje ale nechcem zakladat dalsie vlakno, kvoli jednej informacii. Chcem sa len poinformovat, ci niekto nemate skusenost s bundou ROLEFF LIVERPOOL. Celkom sa mi pozdava a je v dobrej cene 85 chechtakov. Maju ju v Ziline a nerad by som sa prehnal pre kus handry. Je mi jasne ze su lepsie, kvalitnejsie..... zaujima ma skusenost a nazor prave na tuto bundu.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 26 marec 2013 - 21:27

Ahoj pebro . Vidím,že máš o tú bundu vážny záujem,keď to píšeš po viacerých fórach. viď: http://motoride.sk/?P=phorum&tema=poradna&tid=61730 No síce s touto značkou nemám skúsenosti,no s vlastnej skúsenosti viem,že za málo peňazí nemôžeš čakať veľa muziky. Záleží na aké trasy plánuješ s touto bundou jazdiť. Ak na pár km,nieje problém. Keď premokneš,si za chvíľku doma. Na dlhé cesty by som si ju nekupoval. Radšej by si si mal našetriť na kvalitnejšiu. Ono popísať sa dá všeličo. No väčšinou je toto oblečenie dostatočné tak na slabé prehánky. potom by si potreboval nepremok. Termovložka tam je väčšinou tenučká. Len taká symbolická.Jednoducho ako som písal na začiatku. Za málo Eur nečakaj veľa muziky. scratch Motooblecenie 465172
Návrat hore Goto down
pebro

pebro


Počet príspevkov : 15
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 26 marec 2013 - 21:46

Ahoj Jarikl. Pisal som to iba na motoride a sem.Neviem ci su vsetci odtialto na motoride. Tam je viac hlav, viac kapusty a tu viac skusenosti s enduro bundami ;-)
Ide mi skor o lahsiu bundu, aby bola prijemnejsia v lete. Doteraz som mal kratku probiker-ku a k nej som dokupoval nepremok. Je mi viac nez jasne ze sa nevyrovna drahsim goratexovym bundam. Len ma zaujimalo ci s nou niekto neprisiel do kontaktu ;-)
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 26 marec 2013 - 21:49

ja som sa drzal radami tolana.. sice ma to stalo majland.. ale je fakt ze to vanuci drzi... ako chlad tak dazd a podobne... ja tej znacke davam za 1.. s topankami to v luisi stalo nieco pod 1000 eur.. ale vsimol som si ze su tam aj lacnejsie verzie.. na slovensku som si este vsimol daku znacku rst adventure oblecka ktora tiez vyzera velmi slubne http://www.eshop-moto.cz/detail/rst-obleceni/rst-1222-adventure-moto-bunda-seda/ mimochodm pozri ako je prakticka ta bunda tuna.. https://www.youtube.com/watch?v=237vfZR6V58 to hocikde nevidis.. je ozaj dobra..

tak drz sa a zelam dobry vyber..

marek..
Návrat hore Goto down
pebro

pebro


Počet príspevkov : 15
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeUt 26 marec 2013 - 22:20

Fuu tak na to sa moj rozpocet neciti :-) Ide mi skor o bundu do 150€.. Prave som nasiel celkom pristupne ceny na znacku rebelhorn a ozone. Od rebelhornu do mojho stropu spadaju bundy Trip,Midnight, Cubby a Aviator2. Od Ozonu bunda storm. S tymito nemate niekto skusenost? Viem ze som trochu nerozhodny ale....
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 6:58

Skus pozriet aj znacku BUSE, osobne mam od nich STX oblecenie, no maju aj bundy okolo tvojej cenovej predstavy....Kupit, resp. pozriet sa daju v NR u Benca.....

http://www.motosvet.sk/produkty/obleceni/bundy/
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 7:07

ano petko nemusi byt zla volba. sice neuvadzaju vysoku ochranu pred pocasim... ale predpoklad ze sa to nerozpadne pri prvom pade tu je urcite.... predsa len je to buse..

najlepsie si to vyskusat na sebe.. aj dojmy z ochrany byvaju dost subjektivne a mnoho razy pri rovnakych vyrobkoch aj s inym vysledkom..

pekny den...
Návrat hore Goto down
Petzo

Petzo


Počet príspevkov : 89
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 7:14

no marecku, ked chces dat za bundu max. 150e, tak tomu je aj zodpovedajuca kvalita....BUSE, aj zakladne modely, ma kopec znamych, a hovoria ze je to dobry kus handry za tie peniaze....Ale hold, ked neni ziadna membrana, tak je to poslabsie v narocnejsich podmienkach....
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 8:31

Ja už 4. rok používam bundu od Holandskej firmy MACNA click , ktorú som si kúpil v predajni STYX Vráble: click
Má 3 vrstvy, tá vrchná, termovložka a termoregulačná membrána. Som maximálne spokojný. Mám ju odskúšanú v Alpách, aj pri Stredozemnom či Čiernom mori, v daždi, vo vetre aj za horúcich dní. Do horúcejších dní má vynikajúco vyriešené vetranie, ktoré naozaj funguje.
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 17:11

noo ta easyho sa mi este viac pozdava.. ale treba bledu nech sa neroztopis.. ciernu nikdy neodvetras na prijemnu teplotu..

marek..
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 17:38

Ja mám Macna Traveller, čo je starší model. Kupoval som ju niekedy v zime z 2009/2010:

Motooblecenie 1431170

Nepamätám si už koľko stála, ale keď som si to mohol dovoliť... Motooblecenie 358932934 Ale na stránke STYX je viac modelov okolo 150 €.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 18:06

Tiež používam komplet oblečko MACNA, maximálna spokojnost...predávajú ju v Styxe, určite aspon za pozretie by stála, možno sa v ponuke nájde aj bunda v tvojej cenovej kategorii.
Návrat hore Goto down
pebro

pebro


Počet príspevkov : 15
Mesto : Hlohovec

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 19:35

Vsetkym diky za info. Dnes sa bol trochu pomotat po obchodoch a celkom sa mi pozdava BUESE TORINO. Je sice cez rozpocet(180€) ale paradne som sa v nej citil. Zajtra este skocim do Styxu pozriet tie MACNA bundy a uvidim. Styx Vrable a Styx Sala bude asi vo vybere rozdiel vsak?
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitimeSt 27 marec 2013 - 19:47

V Šali tá predajňa je menšia ale predávajú ten istý tovar ako vo Vrábloch.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Motooblecenie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Motooblecenie   Motooblecenie I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Motooblecenie
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Moto shopy, servis - preferencie členov-
Prejdi na: