V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou

Goto down 
+5
bruno75
bogy
bajker
MILANM
Zeiss
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 15 júl 2010 - 12:42

nazdar chlapi, nie som si istý od kedy mi to vlastne robí ale v poslednej dobe som spozoroval akési puknutie v prednej časti motocykla pri prudšom brzdení prednou brzdou. Už som doťahoval aj rajdy aj okuliare aj brzdové strmene ale aj tak to robí neviete čo by to mohlo byť? Chystám sa na dlhšiu trasu (cirka 7000 km) a začínam sa obávať aby mi to niekde cestou neodišlo scratch
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 15 júl 2010 - 17:40

Na CZ stránke riešia podobné a je to blatník o padák,tam v strede
kde sa spája.
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 15 júl 2010 - 18:50

ok dikes Milan podoťahujem a dam vediet co a ako, ci sa to podarilo odstranit tymto, aj ked sa mi zda ze to tobi od servisu a tam tusim skladali padaky tak by to aj mohlo byt. Este raz dikes ;)
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 17 júl 2010 - 19:54

no tak dneska som sa na to pozrel a nerobia to ani padaky ani blatnik. vsetko som pozhadzoval a aj tak to pukalo a to pod volantom, prejavuje sa to ked brzdim resp ked silnejsie na mieste stlacim teleskopi. Co som konzultoval s kamosmi tak ze to robievali aj stare DRky ze tam zrejme treba nieco porobit s tymi "matkami" pod volantom ale tam treba nejaky speci kluc scratch
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 17 júl 2010 - 22:26

A nevydáva ti zvuk uchytenie riadidiel.Tie 4 skrutky na imbus.
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePo 19 júl 2010 - 11:33

nie nie to som uz dotahoval, puka to pod tymi prvymi "okuliarmi" tam su take nejake speci matky.
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeUt 20 júl 2010 - 11:56

Ja som mal rovnaku vec na Kawasaki. Odislo lozisko na riadeni (uchytenie prednej vidle do ramu). Je tam mala vola v lozisku a kedze teleskop je velka paka, tak to robi ako keby puklo.
Ked pojdes okolo servisu tak nech ti to servisak pozrie a potvrdi. Da sa to zistit aj ked drzis prednu brzdu a za rajdy hybes motorkou dopredu dozadu alebo pruzis vidlu.
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeUt 20 júl 2010 - 18:34

tak dnes som zbehol do Vrablov a bola povolena ta matka co som si aj myslel. Bolo treba zlozit prve "okuliare" povolit kontru a dotiahnut ju (bola ozaj dost povolena). Mam taky dojem ze to malo vplyv aj na rozbalancovanie riadidiel pri vacsich rychlostiach lebo ked som to pustil domov po dialnici kusok strmsie tak som nemal problem a pred tym sa to dost casto nad 140 rozochvelo. Cize to nieje pneumatikami :bounce:
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 21 júl 2010 - 15:37

ja mam to iste, tiez som netusil cim to je.

ked pojdem okolo vrablov tak sa im pripomeniem :)
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 23 júl 2010 - 12:31

jj treba bogy lebo sa s tym mozu poskodit loziska a to je ten horsi pripad.
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 29 júl 2010 - 11:06

Zeiss, mohol by si sa prosim pozriet sa na toto:http://www.vstrom.sk/tmp/manualy/dl650parts.pdf?

strana 107 a 109, vies mi povedat co presne ti v servise dotahovali? nech to cez vikend spravim aj ja. ak stihnem pojdem do servisu, ale ked si to viem spravit sam, tak preco nie.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 29 júl 2010 - 19:22

2 bogy: Je to na strane 109 a podla cisiel je to matica 5. Aj podla nakresu vidis, ze su tam dve taketo matice a medzi nimi je podlozka 6. Tieto dve matice su "zakontrovane" takze najskor preba povolit tu vrchnu aby si mohol s tou spodnou nadstavit volu v loziskach. Samozrejme treba to naspat "zakontrovat" tou vrchnou maticou. Takze az ked mas zakontrovane tak kontroluj ci sa da lahko otacat riaditkami.
Len pre poriadok. Aby sa ti s tym lepsie manipulovalo tak by si si mal povolit aj maticu c. 11 ktora drzi vrchnu cast okularov. Potom ju treba samozrejme dotiahnut.

Inak ja rozmyslam, ze si to tiez v ramci svojpomoci skontrolujem a pripadne dotiahnem. Stale mam totiz pocit, ze mi predok plava a mozno je to prave vacsou volou v loziskach krku riadenia. No ved uvidim ako dopadne Bogy :)
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 30 júl 2010 - 7:50

To je sila, také locknutie som pocítil aj ja - hlavne pri prudkom pribrzdení prednou- ale nie vždy. Reklamoval som to pri prvej prehliadke - odpoveď bola že nič tam necítia a že to asi robí abs puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Icon_eek . Mávol som rukou (že nech nerobia zo mňa puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Icon_eek). No a zázrak odvtedy som to ani raz nezregistroval puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Icon_scratch puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Icon_scratch puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Icon_scratch nejak to same prestalo...
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 30 júl 2010 - 9:07

vdaka Bruno, cez vikend to skusim a dam vediet ci je dobre sa s tym hrat :)
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 30 júl 2010 - 13:14

pardon pani ze az teraz. tak je to tak ako pisal Bruno, je treba odkrutit maticu 11 potom povolit srob 10 uchytenia okuliarov 9 tie zlozit dole. Nasledne odkrutit kontra maticu 5 (tu vrchnu teda) zobrat podlozku a odtiahnut spodnu maticu 5. Zlozenie je v opacnom poradi. Presne takto mi to spravili v servise. Mali na to taky speci kluc ale myslim ze by sa to dalo dotiahnut aj svojpomocne. Servisak vypadalo ze to dotahoval dost na fest, cize zrejme sa s tymto nesteluje vola loziska. Volant mi ide tak ako pri kupe a uz som nepocitoval ziadne rozochvenie. Cize odporucam dotiahnut a pri zakladani nezabudnut na dotiahnute vsetkych veci ktore boli povolene a malo by vsetko fungovat "ako za mladi" :D
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 30 júl 2010 - 15:10

Zeiss treba momenťák ? - alebo všetky skrutky robil servisák s "citom" ?
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 30 júl 2010 - 19:30

:D Najlepsi momentak je od firmy AKURAT a musi to urobit pri dotiahnuti puk. Ak ale urobi PUUKK... tak uz vies ze je to moc a mas o zabavu postarane.

Inak ak si chces byt isty, ze si dotiahol tak pouzi Loctite 222 a mas pokoj a kludne spanie.
Návrat hore Goto down
Zeiss

Zeiss


Počet príspevkov : 81
Mesto : Dobroč

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSo 31 júl 2010 - 6:39

nemal momentak a ja osobne si tiez myslim ze tie momenty su mozno akurat tak pri novych dieloch ked skladaju moto, casom to proste uz nemusi zdrzat az taky isty moment a ked to zoberies velkym momentakom tak tam je ozaj fajna paka. Treba si davat pozor a robit to s "citom" :) to lepidlo je tiez dobry napad ;)
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePo 2 august 2010 - 8:52

maticu cislo 5 aj podlozku cislo 6 som nasiel, ale ked som ich skusil boli napevno dotiahnute, take som to nechcel cele zbytocne rozoberat. pukanie stale trochu pocut ale uz o dost menej ako volakedy. pockame a uvidime co s toho bude.
Návrat hore Goto down
yoyo

yoyo


Počet príspevkov : 25
Mesto : KE

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeNe 12 december 2010 - 23:18

Cim ste uvolnili tu maticu c. 5? Myslim ze by na to pasovalo nieco take:
http://www.ogracing.com/images/products/1327-LONGACRE-BILLET-COIL-OVER-WRENCH.jpg
Ja som ten kluc predtym v sade urcite mal len som si niesom isty ci spravnu velkost, da sa bezne zohnat?
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeSt 15 december 2010 - 2:23

yoyo napísal:
Cim ste uvolnili tu maticu c. 5? Myslim ze by na to pasovalo nieco take:
http://www.ogracing.com/images/products/1327-LONGACRE-BILLET-COIL-OVER-WRENCH.jpg
Ja som ten kluc predtym v sade urcite mal len som si niesom isty ci spravnu velkost, da sa bezne zohnat?

ja kladivkom a srobovakom :D
samozrejme s citom, musi to byt dotiahnute na max ale aby sa dal volne otacat volant.
Návrat hore Goto down
yoyo

yoyo


Počet príspevkov : 25
Mesto : KE

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 16 december 2010 - 21:50

Predtym nez nieco zacnem riesit kladivom by som sa rad aspon pokusil zohnat spravne naradie ;) .
Pomohlo by mi bud oznacenie velkosti kluca alebo mozno aj priemer tej matice(51631-33E00), ja sa k motorke dostanem az o dva tyzdne.
Návrat hore Goto down
yoyo

yoyo


Počet príspevkov : 25
Mesto : KE

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePo 31 január 2011 - 23:11

Nakoniec na tento ucel vyborne posluzil stary "univerzalny" bicyklovy kluc.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeŠt 8 september 2011 - 7:50

mne to spôsobovalo veľké (mal som STD) predpätie prednej pružiny. Klepal horný doraz teleskopu. ;)
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 25 máj 2012 - 7:35

Ahojte.Tiez sa chystam riesit tento problem.Uz so menil puzdra,gufera,hid.olej a vidla stale buchoce.Myslite teda, ze to moze byt ta matica?Som bol aj mrknut len tak v styxe v BB.No nevijadrovali sa vraveli ze objednat sa a potom by zistovali kde je chyba a akoby s tym nikdy nemali skusenost. asi chcu natahovat aby boly prachy vo vacku.rozobrat a prist na to co to moze byt vieme preca aj mi nie? Znami moto. mi vraveli,ze ta vidla do dl-ka je dost chudobna na taky stroj. V juli ma caka dlhsia cesta tak by som to chcel vyriesit este pred.dik.zatim
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 25 máj 2012 - 7:45

mode napísal:
mne to spôsobovalo veľké (mal som STD) predpätie prednej pružiny. Klepal horný doraz teleskopu. ;)

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou 585999 Som tu cerstvo zaregistrovany.Az teraz zistujem,ze si z MT.Cokeby sme niekedy hodili stretko,by sme aj kecli o skusenostiach a tak?cauki.
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 25 máj 2012 - 10:33

Môžeš mať aj pružiny unavené.
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 25 máj 2012 - 13:29

MILANM napísal:
Môžeš mať aj pružiny unavené.
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou 216381Nazdar. Ked som skusal nastavit pruzenie tak sa mi nezdalo,ze by mohli byt unavene.Pravdupovediac ani neviem,ako sa spravaju unavene pruziny.Mam na plane rozobrat celu vidlu a chcem na to prist.Len neviem ci nezostanem na otaznikoch:scratch:
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimePi 25 máj 2012 - 16:33

No to asi zbadáš až keď ich dáš dolu.Já som ich mal kratšie o 20mm oproti originalu.Dával som Ohlins.
Návrat hore Goto down
turista

turista


Počet príspevkov : 94
Mesto : Žabokreky pri Martine

puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitimeNe 27 máj 2012 - 22:57

MILANM napísal:
No to asi zbadáš až keď ich dáš dolu.Já som ich mal kratšie o 20mm oproti originalu.Dával som Ohlins.

No dnes som to posledoval viac a robi to hlavne ked prechadzam cez jamu,alebo vytlk a pukneto ked mi vystreli koleso.Niekedy su to riadne buchnaty. mal som predtym transalpa a dominatora a nikdy to urcite nespravilo. boli to vydly asi stavane viac do terenu.skusim este porovnat druhe dl-ko od kamosa a uvidim ako to bude u neho.Zatim dakujem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou Empty
OdoslaťPredmet: Re: puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou   puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
puknutie (asi) v teleskopoch pri brzdení prednou brzdou
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Podvozok. brzdy-
Prejdi na: