V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Preco nerad chodim jazdit na PK Babu

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeNe 6 jún 2010 - 22:28

Dnešný zážitok... Možno to vyznie na zázname ako pohodička ale nebolo mi všetko jedno
keď som videl v späťáku toho rakúskeho jogurťaka priblížiť sa rýchlosťou svetla a lízol ma
vonkajškom, následne Robiho a Zoliho vnútornou stranou zákruty... Hore sa ešte predvádzal,
dal to na predné, na zadné a pod. Jazdiť abnormálne extrémne ten típek...

Návrat hore Goto down
Roman Jakub

Roman Jakub


Počet príspevkov : 128
Mesto : Beroun (Czech Republic)

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimeNe 6 jún 2010 - 23:30

No. Vypadá to, že jezdíte pomalu a on to prostě nevydržel :-).

Tohle je vyloženě prasárna.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 7:02

Ono je to tak, ze blazni na SS sa tam chodia vyblaznit (vacsinou lokalny, Rakusaci, Cesi) a z ich pohladu sme my ti, ktori im tam zavadziame a "ohrozujeme" ich.
Ja osobne ked uz idem cez P.Babu tak zo strany Perneku je to obycajne OK a celkom si to uzivam, ale zo strany Pezinku je to katastrofa a idem tak, ze velmi pozorne sledujem situaciu v spatnych zrkadlach a ked vidim priblizujuceho sa strelca na SS tak mu doslova uvolnim miesto nech je cim skor predo mnou. Je jasne ze by som ho brzdil a nechcem si zbytocne koledovat o pruser pri jeho zbrklom rozhodnuti kedy ma predbehne. Takto to riesim s nadhladu (samozrejme aj z vysky sedla V-stroma sme predsa len v nadhlade nad malymi SS :) )
Návrat hore Goto down
bogy

bogy


Počet príspevkov : 104
Mesto : Bratislava/Sala

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 7:52

nastastie na slovensku je este zopar podobnych usekov ako baba a nieje to tam tak nebezpecne. jeden idem akurat pridat do "body zaujmu" :D
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 7:58

Bruno, ja tiez sledujem situaciu v spatakoch a radsej sa vyhnem aby ma
nezostrelil ale tu Vam usla podstata, on nas predbiehal v ostrej zakrute
ked sme boli v naklonoch, vtedy nemozes sledovat späťáky a vedel som,
ze je za mnou ale netušil som že sa rozhodne ma líznuť v zákrute vonkajškom...
Zľakol som sa...Také konanie som nečakal...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 8:13

Slavo...ano viem bolo to v zakrute resp. teba spravil tesne pred zakrutou. Tiez sa mi stalo nieco podobne a odvtedy ked vidim strelca za sebou tak hned sa davam na kraj, uberam plyn (co na strome znamena vyrazne spomalenie) a doslova musi ist predo mna. Nasledne uz si znovu idem svoje tempo a stopu. Za to jedno spomalenie mi to nestoji aby ma ohrozoval nejaky preadrenalinovany blbec co sa chce ukazat, rovnako ako si vychutnal vas.
Ver alebo nie, ale pomastili ste mu ego. Doslova si na vas zgustol a urcite sa hore chvalil ako vas vymysickoval v zakrute. Takychto majstrov sveta ja nemusim.
Návrat hore Goto down
michalm3

michalm3


Počet príspevkov : 14
Mesto : Martin

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 21:10

čo k tomu dodať?...toto je na dlhu debatu..snad by chalana bolo pozvať na sobotnajši vyjazd na šturec a dopredu mu zapaliť jednu sviečočku...možno by prave tam našiel priestor na pouvažovanie........
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitimePo 7 jún 2010 - 21:15

michalm3 yeah
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Preco nerad chodim jazdit na PK Babu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Preco nerad chodim jazdit na PK Babu   Preco nerad chodim jazdit na PK Babu I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Preco nerad chodim jazdit na PK Babu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Predam, i ked nerad :( SUZUKI DL 650 V-STROM

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: