V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Zimny spanok I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Zimny spanok I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Zimny spanok I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Zimny spanok I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Zimny spanok I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Zimny spanok I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Zimny spanok I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Zimny spanok I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Zimny spanok

Goto down 
+6
milo
Mirco
Zolike
robob
Slavo
bruno75
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 november 2009 - 5:53

Zdravim pani,
v poslednej dobe sem vzdy len na chvilku nakuknem s tym, ze ocakavam nove prispevky ale ako pozeram tak pozeram, vacsina poslednych dni je tu uplne mrtvo.

Napada ma len jedine, ze V-stromaci maju ako ladove medvede zimny spanok Zimny spanok Icon_lol
Zaujimave je, ze na cestach uz nestretavam prakticky ziadne moto (priemerne jednu za den) a uz vobec nie V-strom. Pritom sa vacsina skalnych bucha do prs ze na tych nasich tatosoch sa jazdi celorocne. No zrejme su to len silacke reci a pri trochu horsom pocasi uz kazdy hned zazimovava.
Co vsak vobec nechapem je fakt, ze ani sem na forum nikto z vas nepise.
Co vlastne cele tie dlhe vecery doma pri kachliach robite?

No ale aby som nebol len kriticky tak doplnim, ze ja stale jazdim teda som este nezazimoval. Bol som si pojazdit minuly vikend aj vikend predtym proste sa snazim vyuzit kazdy pekny den pocas vikendu na to aby som sa mohol trochu prevetrat. Teplota nad 5°C myslim nie je nic co by sa nedalo oblecenim zvladnut a pokial sa aj jazdecky styl prisposobi povahe vozovky tak sa to stale da vychutnavat podobne ako v lete. Zaroven je to dobry trenink v horsich poveternostnych podmienkach, takze ked ma nahodou niekde v zahranici na vyjazde chyti zle pocasie aspon budem vediet ako na to "tazko na cvicisku, lahko na bojisku" :D

Takze pani ako je to u vas? Zimny spanok Sleep Zimny spanok Sleep Zimny spanok Sleep Zimny spanok Icon_question Zimny spanok Icon_question Zimny spanok Icon_question

Bruno75 Zimny spanok 270804
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 november 2009 - 12:16

Ja som momentalne nejak vytazeny pracovne a priznam sa, ze sa snazim ani nezapnut pocitac a radsej si pustim nejaky stary ceskoslovensky film vecer.
Lebo sa neviem potom od pocitaca odtrhnut...

Ja stale cakam, ze nam pribudnu fotky - holky na stromoch a stale malo..
Návrat hore Goto down
robob

robob


Počet príspevkov : 332
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 november 2009 - 12:28

Cau Bruno,
zimny spanok u mna nehrozi momentalne, sice motorka uz je ulozena viacmenej na zimny spanok, pretoze bohuzial nemam vobec cas na nu teraz.
Co robime dlhe zimne vecery? tak ja napriklad sedim za stolom na internate, nie pri kachliach, ale pri radiatori a bud navrhujem debnenie pod stropne dosky v bytovom dome, ktory bude obsahom mojej bakalarskej prace, alebo ratam aku vystuz musim dat do tej stropnej dosky, alebo navrhujem lesenie k fasadam nejakeho objektu, a je toho stale viac a viac, tak ja mam dlhe zimne vecery vyplnene dostatocne.
Ale tak ak by sa naskytol nejaky pekny slnecny vikend, tak by som sa uricte siel odreagovat na Strome aspon na chvilku niekam, ale tak ked je uprsano, zima, tak to moc chuti nemam vyjst na nom na cesty.
Tak ja som na tom asi tak, nic moc, ale uz sa tesim na leto, nie na skusky, ale na motorku.( alebo moze byt aj pekna jar, nemusi byt leto)
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 november 2009 - 18:10

Caute,
ja som na stránke každý den, ale je pravda, že tiež patrím medzi tých, čo velmi neprispievajú ak nemajú k veci čo povedat konkrétneho...a prispievat s nudy len aby som niečo napísal nemusím...skor si prečítam nejaké zaujímavé cestopisy a pod. Moto mám už odstavenú, pekne umytú a zakrytú, čakám na jar...ešte sa asi načakám, ale vydržím...
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 11 november 2009 - 21:04

Bruno, netlač na pílu, ja osobne mám teraz dosť ťažké obdobie v ktorom ma podporil iba náš predseda a to mu nikdy nezabudnem.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeŠt 12 november 2009 - 12:16

Chlapci ja na pilu netlacim bo mam strach, ze by mi prsty ufikla. Ja Vas chcem len trochu vyhecovat nech aspon pisete ked uz nejazdite.
Serie ma, ze tento vikend si asi nezajazdim, lebo ma nejako chripka zmaha Zimny spanok Icon_sad (nechcete niekto? budem sharovat ale len s neznym pohlavim :D ) Ako sa ale poznam tak ja sa aspon nachvilu pojdem previest po tom nasom slovenskom vidieku :)

Pani ja si stale myslim, ze je vela toho co sa da popisat prave v takomto case (buduce vyjazdy, typy na pekne miesta, typy na servis a udrzbu pocas dlhych zimnych mesiacov, co date svojej dvojkolesovej laske pod stromcek a pod.)

Mirco...co ta trapi?
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeŠt 12 november 2009 - 21:11

Ja som minuly rok okolo 15-teho novembra este bol sam na Strbskom plese sa previest
a spat. Koncom novembra som este jazdil ale bolo to uz trapenie, ruky som si striedavo
daval na motor aby som ako tak rozmrazili. Potom som uz naozaj odstavil masinu. tento
rok sa mi zda, ze ta zima prisla skor.. ako sme ju asi vsetci cakali..

P.S. pre Bruna: Mirco ma za sebou rozvod a nieje to nic prijemne...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePi 13 november 2009 - 7:28

Slavo... to co spominas ohladom Mirca ja samozrejme viem ale tam mu maximalne mozeme poskytnut moralnu podporu.
Mirco... hlavu hore bude lepsie. Cim skor zabudnes tym lepsie (pre teba).

Slavo... to rozmrazovanie ruk o motor poznam. Naposledy som prechadzal asi 30-35km v poriadnej hmle. Na slnku bolo prijemnych 5°C Zimny spanok Icon_cool ale v tej hmle predpokladam, tak tesne nad nulou (1-2°C). Zdalo sa mi, ze dokonca cesta namrzala. Uz som mal vtedy za sebou takych 50km a po absolvovani aj tym 30-tich v hmle som musel zastavit a rozmrazit si ruky teplym vzduchom z vyfuku. Dokonca v tej kose mi obcas padla teplota motora z tretieho dielika na druhy dielik. Ale inak zaujimava skusenost Zimny spanok Icon_rabbit
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePi 13 november 2009 - 20:33

neboli by lepsie vyhrievane hefty nez rozmrazovat ruky o motor alebo vyfuk? ked sme sa boli naposledy previezt s Lubenkom, tak pri 2 stupnoch nad nulou v pohode v tenkych rukaviciach....skor mi bola zima na nohy v cizmach, ale to bola moja chyba...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSo 14 november 2009 - 8:50

albert, presne si trafil :) vcera som si v jednom BA moto-shope objednal oxfordy rukovate...
snad mi ich do tyzdna objednaju aj namontuju. stretol som tam noveho stromaka z BA v strednom veku :D to znamena najlespie roky samozrejme :), este mal
masinu na GA znackach, cerstvo kupene zo Styxu (mierna jazdenka), nalepku dostal a
zaregistruje sa...
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeNe 15 november 2009 - 7:41

predpokladám,že tá registrácia nebola otázka,ale si mu to jednoducho oznámil Zimny spanok Icon_lol Zimny spanok Icon_lol Zimny spanok Icon_lol
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeNe 15 november 2009 - 11:46

hehe :) vedel uz o nas, co ma potesilo...
Návrat hore Goto down
Gabka

Gabka


Počet príspevkov : 20
Mesto : Bratislava, Nitra

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeNe 22 november 2009 - 19:50

Chlapci, ja mozem za seba povedat, ze mi jazdenie strasne chyba a nikdy by som necakala, ze ma to tak chyti a ze budem mat dokonca abstak.... a to sa zima poriadne ani nezacala.... da sa to vobec vydrzat? Pre mna bola toto prva sezona, tak ma aspon pripravte co ma este caka do marca-aprila...??
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 23 november 2009 - 8:48

ja jazdím na youtube Zimny spanok Icon_bounce ,aspoň virtuálne...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 23 november 2009 - 10:53

ja mam hru na xbox kde jazdim na 4 roznych motorkach po obrovskom meste
(nahace a supersporty ale ziadne enduro:()

V zime bude stretko klubu gabika, tak to tiez pomaha ked sa strestnes s tymi co si
jazdila..
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 23 november 2009 - 16:02

aky spánok? piatok bolo 11stC a parádna jazda "okolo komína".... MT-Kláštor p.Znievom-N.Pravno-Jasenovo-MT

...bruno75 agituj..
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 23 november 2009 - 17:10

:) super

táto téma sa bude skor plniť asi až po mikuláši :)
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 23 november 2009 - 17:34

Mode....uprimne ma serie ake bolo pocasie tento vikend. Aspon tu na JZ bolo otrasne (v preklade to znamena hmla cely den a teploty neprevysujuce 5°C dokonca s dazdom). Do takeho pocasia sa ani mne nechcelo ist tak som najskor kaslal na sobotu a dufal, ze aspon v nedelu si zajazdim (podla predpovede polooblacno a 12°C) ale v nedelu tu bolo horsie ako v sobotu takze som nakoniec nikde nebol.
Avsak uz teraz si robim zalusk na dalsi vikend tak dufam ze nebude moj abstak dlhsi ako dva tyzdne, lebo uz teraz som nejaky nervozny ked viem ze som na moto uz druhy tyzden nebol.
Slavo...neviem ci po mikundulasovi sa nieco extra zmeni ale pre mna je kazdy cas pokial su teploty nad 5°C a je ako tak sucho vhodne na jazdenie. Bohuzial v ramci mojej pracovnej zaneprazdnenosti musim ratat iba s vikendom takze ked je cez tyzden pekne tak ma to akurat serie ale bohuzial nic sa s tym neda robit. Kurna keby aspon to slnko zapadalo aspon o 8-mej vecer :)
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeUt 24 november 2009 - 9:41

pre mňa je to najťažšie obdobie roka,krátke dni aj to bez slnka a ja som dieťa leta Zimny spanok 216381 ,asi mám na chrbte snečný kolektor a keď na mňa slniečko nesvieti,tak ledva blikám.....
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeUt 24 november 2009 - 13:53

no u mňa tiež prichádza do úvahy iba víkend, ale teraz som absolvoval dva víkendy v práci tak som si vydobil pol dňa volno minulý piatok a tu v turci sa okolo 13.00 hmla rozišla tak som mal dve hodky na zábeh...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 12:14

no ste ma vyprovokovali tak som bol moju samicu dnes vyvetrat.
Doobeda som mal volno tak na hodinu som vybehol pojazdit po okoli Senca.
Daval som riadne palby cez 8tis. otacky priemerne a rychlost si domyslite..

Uz sedim v robote, ach to je otrava. Kebyze si clovek nevymysli peniaze tak
by asi nikto nechodil do roboty...

Inak jedno upozornenie:
==================
V okoli Senca je strasne vela ciest zasratych od blata. Druzstevnici veselo behaju
so zahnojenymi traktormi po cestach tak je to trochu nebezpecne...
Uroven horsia ako v Rumunsku.

Slavo
Návrat hore Goto down
lubo

avatar


Počet príspevkov : 305
Mesto : Piešťany

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 13:18

Mne zase lietajú motorkári po zasiatych oziminách.
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 14:28

Slavo pozerám z okna z práce a závidím ti..... A Aj tých tvojích 8tis lebo ja môžem zatial iba do 5tis.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 14:49

prvych 3tis km tusim, ze? potom by uz mala byt pekne zabehnuta moto...
Návrat hore Goto down
robob

robob


Počet príspevkov : 332
Mesto : Rakovice pri Piešťanoch

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 19:46

aj mna dnes provokovalo to pocasie, len ked sa neda, tak sa neda, co uz.
Mode v klude do 6000 mozes tocit tusim nejakych prvych 700 km, potom do 7500
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 20:28

podľa návodu keby to niekto potreboval:
do 800km do 5000rpm
do 1600km do 7500rpm
nad 1600km do 10500rpm
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 20:42

Mode a nad 10500rpm kedy? :)
Návrat hore Goto down
mode

mode


Počet príspevkov : 216
Mesto : Martin

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 21:17

...dole kopcom Zimny spanok Icon_biggrin len citujem palubnú literatúru...

nejdeš zajtra na výlet?

...ja sa zajtra (podľa poačasia a možností) pokúsim spraviť nejakých 100kiláčov.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimeSt 25 november 2009 - 21:30

ja pôjdem doobeda (lebo mám voľno) ale len ku kamošovi našpanovať
reťaz lebo mi už tak visí ako keby som mal 90 rokov...

+ nejaký skrátený 1 hodinový výletík po okolí. Naobed už musím byť v práci.
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitimePo 30 november 2009 - 6:50

No pani ako? Boli ste cez vikend dobit baterky?
Ja som poctivo dobil aj na motorke a aj tu moju osobnu.
V sobotu som si spravil takych rekreacnych 130km. Vyrazal som ked este cesty boli na niektorych usekoch mokre a poviem vam, ze voda a blato v spojeni s tymi origo gumami bola riadna paseka. Uz pri vyjazde z garaze som isiel driftom (pozn. skoda ze nechcenym :) ) ale aspon ma to upozornilo aby som si daval pozor.
Takze bacha na cesty uz to nie je ako v lete a ako Slavo poznamenal druzstevnici su ako dobytok co si nevie po sebe upratat ked ide z pola. Pre nas motorkarov ale aj plechovkarov to moze byt doslova osudne. Takze bacha!
Inak sa jazdilo v pohode a prisiel som domov kludny ako baranok Zimny spanok 585999
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zimny spanok Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zimny spanok   Zimny spanok I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zimny spanok
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zimný výjazd oranžového stroma- 26.12.2009

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: