V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Kopernica enduro areál.

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeUt 28 jún 2016 - 17:19

Koncom júla by som chcel s kamošom prenajať na víkend enduroareál v Kopernici. Chceme len tak volne a oficiálne pojazdiť si po lese a niečo sa jeden od druhého podučiť. Mal by niekto záujem? Cena záleží od počtu zúčastnených. Strava každý čo si prinesie noclah v stane.
http://www.countrycross.sk/fotogaleria/6104-enduro-cup-stred-kopernica-3-10-2015
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 20 júl 2016 - 12:33

Teraz som zistil, že som to dal do zlej témy. Dnes som potvrdzoval u majitela Koprenice termín a platí, ak by predsa niekto chcel, tak my tam budeme už od piatku večera.
Návrat hore Goto down
vladom

vladom


Počet príspevkov : 121
Mesto : PUCHOV

Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeŠt 21 júl 2016 - 15:17

No ja sice zaujem nemam. 
Ale musim povedat ze je to pekny areal, kedysi som tam aj zavodil MMSR Countrycross, teraz sa tam pravidelne chodievam na chalanov pozriet.
Je super ze je takato moznost - ale ze lepsie by bolo to dat na Motoride - myslim ze zaujemcov - aj ked aj na inych znackach - by sa tam naslo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeŠt 21 júl 2016 - 16:19

Chceme to vyskúšať v komornejšej atmosfére. Viem, že na Moride by sa našlo viac ľudí, ale nevieme do čoho ideme. Nejde o značku motoriek a ani o pretekanie len čisto o pohodové jazdenie po teréne a u mňa hlavne o učenie.
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeŠt 28 júl 2016 - 14:54

Ako to vyzera s touto akciou?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeŠt 28 júl 2016 - 22:00

My ideme.
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimePi 29 júl 2016 - 19:48

Ahoj Paľko. 
Kedy to plánuješ?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSo 30 júl 2016 - 22:43

Leon.nr omlúvam sa za strohú odpoveď ale v ten deň som zrovna ráno odchádzal.
Sojuz,boli sme tento týždeň a bolo to sado-maso mokrého tam bolo vela, mal som obuté štuple od Mitasu E 09 a E 10 Dakar čo sú na blato úplne na 3,14.... a do lesa som sa ani neodvážili mokro na hovado Jazdil som len trať čo je na lúke a to som aj tak mnohé úseky obchádzal nedalo sa.
Návrat hore Goto down
Leon.nr

Leon.nr


Počet príspevkov : 55
Mesto : Nitra

Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 3 august 2016 - 8:29

V pohode. Kedy sa tam chystate najblizsie... teda ak vobec? Daj vediet termín trochu skor, asi by som sa pridal :)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný
Anonymous



Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitimeSt 3 august 2016 - 21:38

OK dám sem info.Hádam sa podarí ešte v auguste.Chcel by som pozrieť trať v Nová Lehote a poprípade v Banke pri Pieštanoch, ale tá je tuším uzavretá. Hladám možnosti kde sa naučiť jazdiť v teréne. To neznamená, že na ceste to viem.  :laught1:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kopernica enduro areál. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kopernica enduro areál.   Kopernica enduro areál. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kopernica enduro areál.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Enduro stupacky od Touratechu
» Motoride Enduro Challenge
» Prilba Uvex Enduro
» MOTORIDE XL Enduro Rally 2015

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: Klubové reklamné predmety-
Prejdi na: