V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)

Goto down 
+2
Easyrider
Slavo
6 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 18 jún 2014 - 16:54

Pred piatimi rokmi sme zakladali klub club a tak želám klubu aby aj naďalej
prinášal radosť, priateľstvá, pomoc, krásne zážitky a výlety všetkým...

Za tých 5 rokov sme toho naozaj veľa zažili a som rád, že som vďaka klubu
spoznal strašne veľa priateľov a známich s ktorými som mal možnosť cestovať
a zdielať svoje zážitky...

VSTROM  worshippy  CLUB  worshippy  SLOVAKIA  worshippy 



 cheers  Slavo
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 18 jún 2014 - 17:02

prsty_hore  Pekných 5 rokov. Presne ako Slavo písal, aj ja som vďaka tohto klubu spoznal veľa nových priateľov, fajn ľudí, zažil množstvo nezabudnuteľných spoločných výjazdov, dostával pomoc pri plánovaní svojich ciest, ale aj pri technických problémoch. 
 yeah  yeah  yeah
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 18 jún 2014 - 20:51

Sakra ako ten čas letí... :) .. Pridávam sa tiež a som hrdý na to, že možem byt členom tohto klubu, ktorý spája ludí vstrom pozitív, klubu vdaka ktorému som spoznal a snád ešte spoznám kopec fajn ludí s ktorými som zažil vela cestovatelských zážitkov ale aj kopec srandy.. club  club  club  yeah  yeah  yeah  yeah  yeah  v-strom
Návrat hore Goto down
MartinM

MartinM


Počet príspevkov : 169
Mesto : Bratislava

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimePo 23 jún 2014 - 16:46

Chlapi..
Som clenom a poznam vas len kratko, ale som velmi rad ze k vam patrim..Myslim ze ste skvela parta priatelskych ludi a je s vami fajn pokec aj zabava...Tesim sa na dalsie stretnutia ci uz jednotlivo alebo hromadne....Velka pocvhvala zakladatelom a organizatorom.
 worshippy  worshippy  worshippy  club  worshippy  worshippy  worshippy
Návrat hore Goto down
marecek

marecek


Počet príspevkov : 591
Mesto : Bratislava

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimePo 7 júl 2014 - 9:08

ja som tu len tri roky tusim... ale nelutujem ani jeden a vazim si starych skalnych clenov ktori vedia nie len pomoct ale byt aj dobry kamarati... 

je pravda ze v strom klub dal do "hromady" zopar skvelych ludi ktori sa v inych kluboch nevidia.. myslim to vazne! cest v strom klubu  club  a zelam  birthday 

dufam ze coskoro pripijeme  chlast 

 salute
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitimeSt 9 júl 2014 - 9:29

Uff, ten cas ozaj rychlo leti.
Na tento klub mam len a len dobre spomienky a vdaka nemu mam aj vela nezabudnutelnych zazitkov.
Dufam, ze este dlho vydrzi tento klub a bude pokracovat V-Strom tradicia.

Pripijam kamarati  prsty_hore
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)   Klub sa dožíva prvej päťročnice :-) I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klub sa dožíva prvej päťročnice :-)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Naš klub na Facebook-u
» II. rocnik Festival moto filmov - nas klub reprezentuje film Nordkapp Route 2010

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: O všetkom...-
Prejdi na: