V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
stupačky I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
stupačky I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
stupačky I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
stupačky I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
stupačky I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
stupačky I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
stupačky I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
stupačky I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
stupačky I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
apríla 2024
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 stupačky

Goto down 
+9
Mirco
bruno75
milo
Zolike
Milankodl
MILANM
bajker
Slavo
pfilipe
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 21:39

do budúcej sezony by som chcel vymenit stupacky, packu zadnej brzdy a rachlostku. ceny na TT sa mi vsak zdaju prehnane. viete niekto o inej alternetive, alebo vyrobcovi
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 22:05

ja budem kupovat stupacky, packu zad.brzdy a rychl.paku - vsetko enduracke, myslim, ze su jednoznacne najlepsie od TOURATECHu. Ja mám off-roadové čižmy ako stvorené pre
tieto stúpačky a takisto majú veľkú výhodu voči originálom, že sa ti nešmykne topánka (originál má na stúpačke gumu)

vid obr.:

stupacka a zadna brzda:
stupačky 01-390-0112-0_I_01
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 22:52

neviem ci je TT najlepsi, lebo to nemam s cim porovnat a preto som zalozil tuto temu. ide mi presne o to, o com pises. cena od TT ma vsak nemiestne vzrusuje
PS: pises, ze aj rychlostku a uz ju pre 650 robia? v ponuke som videl len na 1000
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 23:05

otvoril som si katalog 2009 Touratech (ak ho mas, je to na str.642) a pisu tam,
Gear lever Suzuki DL 1000 čiže rýchlostná páka pre DLko 1000

ale ked pozeram na obrazok tak je to rovnake (podla mna) ako na DL650...

Asi by najlepšie bolo spýtať sa priamo: 0905-790246 alebo info@touratech.sk
Návrat hore Goto down
pfilipe

pfilipe


Počet príspevkov : 20
Mesto : Martin

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 23:11

cital som. brzdova je vsak osobitne aj pre 650 a preto mam pocit, ze rychlostka je len pre 1000
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 8 október 2009 - 23:14

Tieto komponenty z Touratechu budem pravdepodobne objednávať niekedy koncom jesene aby som si to cez zimu porobil cez jedného známeho z v-strom clubu z inej krajiny...
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 10:47

tak pfilipe, tento tyzden budem mat cenovu ponuku tak ti dam vediet sukr.spravou.

Ak ma este niekto seriozny zaujem o stupacky a brzdovu paku (všetko touratech)
tak sa mi ozvite do konca týždňa.

Verejne nebudem písať na fórum cenovú ponuku ani z kade to budem objednávať..
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 13:22

Slavo, pridaj aj mna do spravy. Pojdem do toho tiez :-)
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 17:09

Tak také stupačky ponúkajú na CZ fore,za 650kč včetne poštovneho v ČR.
Tak sa mi zdá,že Barvajs.
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 17:19

Nedávno jsem si nechal vyrobit kovový endurostupny, protože už mě
štvalo, jak se mi smekaly boty na těch gumovejch, když bylo mokro nebo
jsem si někde dupnul do nějakýho blátíčka. A jelikož takový problémy
nemám jenom já tak jsem udělal průzkum na vstrom.cz kde se přihlásilo
několik zájemců. A nechal jsem udělat i něco na víc. Pokud by měl zájem
někdo z vás, mám ještě dvoje volný. stupačky P1010031
Návrat hore Goto down
bajker

bajker


Počet príspevkov : 436
Mesto : Bratislava

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 19:46

Ahoj Milan
ja by som mal zaujem. Kolko za to chces a odkial si?
Návrat hore Goto down
Milankodl

Milankodl


Počet príspevkov : 339
Mesto : Bratislava

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 21:12

Ahoj Milan
tiež by som mal záujem o jeden pár, som Bratislavy ako Bajker tak by sa to
dalo spojiť. Tiež by som rád vedel čo to koštuje.Vopred díky.
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 1 december 2009 - 21:36

Páni, tuším ich nemá Milan, len vám dal príklad, že sa dajú aj vyrobit a niekto ich ponúka na cz fore...snád sa nemýlim a dobre som to pochopil...
Návrat hore Goto down
milo

milo


Počet príspevkov : 131
Mesto : Lipany, Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 7:19

Milan spomínal,že Barvajs stupačky 465172
...a ešte jeden nápad,nepozerali sta sa na stupačky Pivot Pegz,také natáčacie,má ich aj Touratech...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 9:09

Robene stupacky su sice pekne a lacne ale bacha lebo ked vam ta stupacka povoli niekde v terene pri jazde v stoji tak to urcite nikdo neustoji a nasledna oprava rozbitej masiny moze stat x-nasobok usetrenych € oproti kupe origo certifikovanych (napr. TT).
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 13:36

nehovoriac o polamanych koncatinach jazdca...

ja idem jedine len do TT...
Návrat hore Goto down
bruno75

bruno75


Počet príspevkov : 265
Mesto : Trnava, SK

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 15:51

Povodne som sa k tomu ani nechcel vyjadrit ale ked som videl ako hufne by ste ich kupovali tak mi nedalo sa nevyjadrit. Setrit sa da na inych veciach a nie na tom co ma vyrazny vplyv na bezpecnost jazdca.
Taktiez blbost je setrit na brzdach a na gumach. Predsa len su veci ktore sa nedaju ojekabatit za par E-ciek.
Slavo a len tak medzi recou co tie srandy stoja od TT? Predpokladam, ze sa da dohodnut nejaka mnozstevna zlava pre horeuvedenych zaujemcov (ja nechcem kedze tazsi teren nejazdim a na to moje obcasne vbehnutie do lesa mi aj tie origo uplne postacuju)
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 20:57

bruno na slovensku od touratech-u nedostanes ziadnu zlavu takze stupacky stoja tusim 80 Eur a zadna brzda 60 Eur.

pre tvoje info, tu je časť emailu od pana Ing.Kroláka z Touratech-u Slovensko, ktorému som písal v mene klubu..

...Samozrejme, tesime sa kazdemu zaujmu o nasu spolocnost a vyrobky, avsak pozrite sa na to z druhej strany. Vsetkym motorkarom v SR, bez rozdielu klubovej prislusnosti poskytujeme mnozstvo vyhod, ako napr. bezplatne zaslanie dvoch takmer 1500 str. katalogov, bezplatne podujatia ako napr. Touratech Travel Meeting, či Motoride Enduro Challenge, spickove popredajne sluzby, atd, atd... Vyhod z nasej strany je skutocne dost, my nepredavame len krabice s vyrobkami, ale poskytujeme skutocny servis a starostlivost o zakaznika. Ano, vieme si vazit lojalitu k značke Touratech a v pripade vyznamnej propagacie nasej spolocnosti si vieme predstavit spatne poskytnut vyhody, ake sa standardne neposkytuju, ale to je skor na osobny rozhovor.

Dakujem za pochopenie a ostavam s pozdravom
Návrat hore Goto down
Mirco

Mirco


Počet príspevkov : 302
Mesto : Galanta, Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 21:39

Slávo, toto Ti fakt niekto napísal ???
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeSt 2 december 2009 - 22:28

ano, pan Ing. Krolak z Touratech-u.

Ani sa mu necudujem, na Slovensku maju podla mna slaby dopyt a na zlavy
jednoducho nemaju. Akcie co pan Krolak spominal, financoval z bagget-u (rozpoctu)
ktory dostava kazda filialka na svoju prezentaciu v danej krajine.

Co je nesmierna chyba touratech-u je jednotny cennik v ramci unie. Ceny, ktore
uvadza Touratech na Slovensku su take iste ako v Nemecku ci Belgicku. Ano, kebyze
mame priemerne platy ako su tam, ani by nas nenapadlo si podomacky vyrabat
stupacky a radsej by si si objednal pekne typizovane v touratech-u.
Napriklad v Nemecku turatech vyvynul satelitny prijimac gps a celkovo spojenie so
svetom pre jedneho dobrodruha, ktory siel z nemecka na koniec azie, dalej uz bolo
len more a japonsko. tieto prijimace sa zjavne coskoro objavia v ponuke touratech-u,
mozno...
takze ano touratech vie spravit fakt vela ale tam kde oslovi vela zakaznikov...tam kde ma
odbyt...

tu je ten satelitny prijimac:
stupačky Transponder1_230

nechce sa mi to prekladat tak kto rozumie, pochopi to (tu je vyjadrenie):
One of our excellent sponsors is Touratech. We're fortunate to enjoy the support of both the parent company, Touratech AG (Germany) and Touratech-USA (right here in Seattle, Washington). In thinking about ways to make the Live!Journal more compelling, the idea of real-time satellite tracking was proposed. Touratech generously offered to sponsor the hardware and web gateway needed to do the job. What makes it all work is Touratech's QV4 Professional GPS and Navigation software.

ta skupinka dobrodruhov sli tuto trasu (aj cez slovensko) v r.2008 to bolo:

View Larger Map

no uz pisem dost od temy tak uz som ticho,,
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 3 december 2009 - 16:24

bruno75 napísal:
Robene stupacky su sice pekne a lacne ale bacha lebo ked vam ta stupacka povoli niekde v terene pri jazde v stoji tak to urcite nikdo neustoji a nasledna oprava rozbitej masiny moze stat x-nasobok usetrenych € oproti kupe origo certifikovanych (napr. TT).
Nechcem nikoho obhajovať ani nebudem nikomu stupačky dohadzovať,ale mienka čo je dobré je drahé je tiež mylná.A stupačky si vyrábali pre seba a nie na kšeft tak na materialy nešetrili.Prečo jazdíte na Suzuki,keď je lacnejšia ako BMW, aby sa Vám nahodou nezlomila počas jazdy. stupačky Icon_lol
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeŠt 3 december 2009 - 17:15

OK, OK..

Podstatne je, ze sa tu dali 2 pohlady na stupacky.

Člen moze vidiet robene stupacky (vdaka za info Milanm)
a tiez moze vidiet stupacky z touratech-u.

Zacala sa tu velka diskusia a dost odbocujeme od temy a co je podstatne,
zaujem o stupacky tu maju mozno 3 - 4 ludia...


P.S.: Milan, kebyze mi daruju zadarmo motorku a mam si vybrat, vybral by som
si v-strom-a skor ako bmw... Kebyze z tych 2 si mam vybrat...
Návrat hore Goto down
MILANM

MILANM


Počet príspevkov : 219
Mesto : Drahovce,Slovakia

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimePi 4 december 2009 - 16:29

Možná, keby si videl obidvoje stupačky,možná by si si vybral tie lacnejšie.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimePi 4 december 2009 - 21:06

ano je to mozne ... predpokladam ze ten Barvajs ich okopiroval z tych touratechackych
takze rozmerovo by mali byt tie "dlhsie" (lebo touratech ma 2 typy)
len tie robene nemaju dole taku lamelu. zase mozno lepsie blato vypadava z tych robenych
ked tam nieje ta lamela
v kazdom pripade na "domacu vyrobu" vyzeraju naozaj dobre.
Návrat hore Goto down
barvajs

barvajs


Počet príspevkov : 12
Mesto : Trutnov, ČR

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: barvajs   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:00

V souvislosti se srazem na Zvůli v ČR jsem objevil toto (velice povedené) forum. A jelikož se v tomto vláknu píše i o stupačkách, které jsem původně nechal dělat pro sebe a nabídl je ostatním uživatelům fora vstrom.cz rád bych se k tomu vyjádřil. Začalo to tím, že jsem chtěl jako mnozí bezpečné stupačky, ze kterých se mi nebude smekat noha v blátě a za mokra. To co nabízel trh bylo buď drahý nebo hnusný. Na akci motorájmaraton jsem u jednoho kluka na XT viděl takový stupačky co by se mi líbily a zjistil jsem, že jim je děla chlápek, co bydlí asi 30 km odemě. Je to zámečník-živnostník a motorkář, původně si je dělal jen pro sebe. Je to pálený na laseru a posvářený. Úprava pozink a teď jsme dělali i černej komaxit. Kontaktoval jsem ho a dohodl jsem se s ním, že mi je udělá i na V-Strom. A aby se nedělal jenom jeden pár, nabídl jsem je klukům z našeho fóra. A zájem byl a rozhodně ne malej. Dneska jsem přivezl domů už 4. várku a rekl bych že ne poslední. Co se týká pevnosti, je odskoušena mnoha pády v terénu nejen na V-Stromech. Na jednom XT se vytrhla z rámu po "zakopnutí" o kámen. Stupačka se sotva ohla, ale nevydržel to držák na motorce. Roman (ten co pořádá ty narozky na Zvůli) si bral jedny do zásoby, kdyby je někde v Asii zničil. To se mu však nepovedlo, pouze ohnul držák stupačky. Takže v tomto směru obavy ze zlomení stupačky opravdu nemám. Kdo přijede na sraz na Zvůli, bude mít možnost si stupačky prohlídnout i vyzkoušet, případně mrknout na fotky na www.vstrom.cz


Naposledy upravil barvajs dňa Ut 15 marec 2011 - 22:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
radovanbagacka

radovanbagacka


Počet príspevkov : 44
Mesto : Banská Bystrica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:26

Ja som vymenil stupačky pred týždňom. Objednal som z USA a vyšli ma asi 20eur aj s poštovným. Oceľové, pekne zubaté.
Návrat hore Goto down
barvajs

barvajs


Počet príspevkov : 12
Mesto : Trutnov, ČR

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:28

To je taky pěkná cena. Máš fotku nebo odkaz ?
Návrat hore Goto down
radovanbagacka

radovanbagacka


Počet príspevkov : 44
Mesto : Banská Bystrica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:37

http://www.d2moto.com/p-6738-suzuki-dr-250-350-650-foot-pegs.aspx
toto sú oni

na google som ešte objavil kód na 15% zľavu, takže to bolo ešte menej...
Návrat hore Goto down
barvajs

barvajs


Počet príspevkov : 12
Mesto : Trutnov, ČR

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:47

Hmmm,tak ty vypadaj opravdu dobře za tu cenu. A jestli tam pasujou bez dalších úprav...to už se snad ani nevyplatí se s tim dělat stupačky 216381
Návrat hore Goto down
radovanbagacka

radovanbagacka


Počet príspevkov : 44
Mesto : Banská Bystrica

stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitimeUt 15 marec 2011 - 22:55

Pasujú presne, akurát nemajú urobenú dierku, do ktorej zapadne originál pružina. Takže v dohľadnej dobe ich zase zhodím a za 5minút to bude vyriešené.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





stupačky Empty
OdoslaťPredmet: Re: stupačky   stupačky I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
stupačky
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» original stupačky
» Enduro stupacky od Touratechu
» stupacky Touratech Pivot Pegz (DL650,DL1000)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Doplnky na moto-
Prejdi na: