V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Klubové tričká objednávka II.

Goto down 
+4
Hudo
Jarikl
sojuz16
Slavo
8 posters
AutorSpráva
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 9:03

Otváram novú tému lebo tá stará je už plná starých objednávok, aby to bolo prehladnejšie.
Viacerí sa mi ozývate, že by ste si želali tričká, tak sa pustíme do toho.

Chcem Vás ale poprosiť o jednu láskavosť. Tričká dávame robiť agentúre, kde sme dohodli
pevnú cenu pre našich členov a to 10Eur/ks tričko a 20Eur/ks mikina + dobierka. Je to veľmi
dobrá cena za obojstrannú farebnú potlač a kvalitu/gramáž trička. Je to cena, za ktorú to robí
pre nás agentúra a my to v rovnakej cene ponúkame ďalej našim členom.
Preto je veľmi dôležité keď si niečo objednáte, aby ste si to aj prebrali keď Vám to pošle
agentúra. My niesme nejaký kamenný outfit obchod že si zrazu nákup rozmyslíte a tovar vrátite,
alebo neprevezmete zásielku. Minulý rok som takto riešil 2 prípady, kedy si ľudia neprevzali zásielky
alebo bola adresa zlá a dotyčný člen nereagoval na žiadny email. Potom má čistú stratu agentúra
lebo ako viete, tričká dávame robiť aj s menami/prezývkami a náhradu žiadali odo mňa čo som
aj vyplatil. Naviac pre tričká som osobne chodil zo Senca do Kútov a späť čo je 140km a nežiadal som
nikdy náhradu za benzín a pod. Po tých 2 prípadoch čo sa stali a som sa rozhodol už minulý rok že
sa objednávky budú posielať len na dobierky priamo z agentúry na adresu člena.
Preto Vás ešte raz slušne prosím, objednávku si spravte len vtedy ak naozaj chcete tovar a uvádzajte
adresu, kde Vám má byť zaslaná zásielka a vy si ju aj naozaj prevezmete. Je to trochu dlhý úvod
ale musel som to napísať pretože to tak bolo.

TRIČKÁ sú 2 tipy ČIERNE alebo BIELE
ČIERNE:
Klubové tričká objednávka II. Cierne1
Klubové tričká objednávka II. Cierne2

BIELE:
Klubové tričká objednávka II. Image1959
Klubové tričká objednávka II. Image1962

Vzor objednávky:

Meno na fóre: Vaša prezývka na fóre
Objednávam si klubové tričko/á:
Počet kusov / Veľkosť trička napr. M, L, XL, 2XL, pánske/dámske vo farbe čierna/biela
Meno na tričku: Vaša prezývka na fóre Ak nechcete meno, napíšte bez mena
Dobierku si prevezmem na tejto addrese: Meno Priezvisko, Ulica a popis.číslo, PSČ obec/mesto

Cena trička je 10€ / ks + poštovné.

Keďže sa tu majú uvádzať Vaše adresy, pre ochranu Vašich osobných údajov, prosím posielajte objednávky buď priamo mne tu na fóre formou Slavosúkromnej správy alebo na môj email slavo@e-net.sk
V tejto téme stačí už len napísať, že ste mi poslali objednávku.

Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 19:56

slavo, mikiny nebudú?













Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 19:58

aj tie skúsim vybaviť, kludne si sprav objednavku a budu aj tie.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 20:25

Ďakujem Slavo za promtnú reakciu. Pošlem objednávku správou. Klubové tričká objednávka II. 3630314092
Návrat hore Goto down
sojuz16

sojuz16


Počet príspevkov : 207
Mesto : Čataj

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSo 2 marec 2013 - 20:38

sojuz16
objednávam mikinu a tričko
1 x tričko 2XL pánske, biele
1 x mikina 2XL, panska, čierna
meno na tričku: peter
preberiem: peter fiala, Potočná 174, 90083 čataj
Návrat hore Goto down
Hudo

Hudo


Počet príspevkov : 25
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeNe 3 marec 2013 - 11:08

Čau Slavo

poslal som ti na email objednaku 1tričko+ 1mikina
dik
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimePi 19 apríl 2013 - 16:44

JARIK
SOJUZ
HUDO

dnes som rozpraval s agenturou. Ked Vam poslu zasielku na dobierku, dostanete zaroven od nich aj email s cislom dobierky a tak budete vediet ze Vam to odoslali. Pravdepodobne to budu rozposielat buduci tyzden v utorok rano takze ocakavajte zasielky yeah

PS: vase emaily som im ja poskytol, aby ste neboli prekvapeni ze z kade ho maju winkle

Slavo
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimePi 19 apríl 2013 - 16:46

Ak este niekto chcete klub.tricka, ozvite sa. Nech sa to robi naraz. Dik
Návrat hore Goto down
Hudo

Hudo


Počet príspevkov : 25
Mesto : Bratislava

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeNe 21 apríl 2013 - 20:30

Ďakujem Slavo
club
Návrat hore Goto down
SKOKAN

SKOKAN


Počet príspevkov : 62
Mesto : Svaté Pole, okr.Příbram, CZ

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 23 apríl 2013 - 20:43

Ahoj, tak jestli je možno, 1x bíle nick jméno SKOKAN-vel.L, jestli je možné Slavo osobně si ho objednat na tvoji adresua pak si ho vzal na srazu ,buď na našem a nebo až u Vás. peníze ti předám osobně...moc Díky
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 23 apríl 2013 - 21:14

ok skokan
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 23 apríl 2013 - 21:45

Ahoj slavo...ak by to slo chcel by som aj ja jedno tricko ak by sa dalo cierne a velkost najvatsiu ako sa da...ideal aj 3XL ak sa neda uskromnim sa aj 2XL..... s menom RIŠO.........a teda prevzal by som si u teba osobne ak by sa dalo.....vopred dakujem... Klubové tričká objednávka II. 1916953969 Klubové tričká objednávka II. 1916953969
Návrat hore Goto down
kixo

kixo


Počet príspevkov : 62
Mesto : Hlohovec

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeNe 28 apríl 2013 - 18:56

Ahoj ak sa este da tak 1 kus XL s napisom Kixo biele dakujem.Mikulaš Lanyi Bernolakova 13 92001 Hlohovec
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 30 apríl 2013 - 20:27

Ahoj Slavo. Chcem sa spýtať. Prišli už niekomu tie tričká? Mne totiž nie. Nie som s tým pánom moc spokojný. Je to už druhý mesiac,čo som ich objednal. Pred týždňom mi zavolal,že mikinu akú som chcel nemá a je len na objednanie. Ja že som si ju aj objednal pred mesiacom. No nič. Tak som mu povedal,že nech mi pošlé akú ma na sklade. To bolo skoro pred dvomi týždňami. Čakám,čakám a nič. Ani obraz-ani zvuk. Nevieš čo sa deje? Nie som moc s takýmto postojom spokojný. Klubové tričká objednávka II. 1371890812 Klubové tričká objednávka II. 1371890812 Klubové tričká objednávka II. 27672 Klubové tričká objednávka II. 27672
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 30 apríl 2013 - 22:14

ok jarik. zistim co sa tam deje.

prave kvoli tomuto som vzdy osobne vsetko vybavoval a dotiahol do konca. Od 2009 som chodil osobne
pre trička a neratal som si nikdy benzin ani nic. za co to agentura spravila, dal som dalej. po 4-5tich rokoch
a po par objednavkach ktore nemali majitela som sa rozhodol ze to uz nebudem robit osobne ale ze nech
to posiela agentura, vies ja som len clovek. a velky dobracisko ..

ok zavolam tam zajtra a zistim ako sa veci maju. potom ti poslem spravu.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 30 apríl 2013 - 22:26

Ahoj Slavo. Ved s tvojej strany je všetko OK. Neuložil som si číslo na toho pána s tej agentúry a ani neviem ,ako sa volal. Zavolal by som tam aj sám. No Ty asi vieš komu zavolať. Nechcem Ťa obťažovať zbytočnosťami. Ak by si šiel niekedy Okolo Topoľčian ,zastav sa . Pozývam na fľašku dve ,tri......... Klubové tričká objednávka II. 903524
Návrat hore Goto down
majozzzzz

majozzzzz


Počet príspevkov : 1
Mesto : Brezno

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimePi 3 máj 2013 - 19:07

ahojte všetci.Klubové tričká objednávka II. 585999..len včera som sa tu zaregistroval keďže len včera som kúpil Stroma...tiež by som chcel nejaké to tričko a možno aj mikinu,máte nejaké foto????a je to vobec ešte reálne????ĎAKUJEM
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 7 máj 2013 - 14:47

Fotky su hned v prvom prispevku.

Ak by si chcel tricka, kludne napis priamo do agentury:

Objednavam si V-Strom club Slovakia tricka:

biele / alebo cierne, velkost: (tvoja velkost) s menom na tricku: tvoj nick v pocte XX kusov.

Nezabudni uviest svoju presnu adresu kde maju poslat dobierku, na seba email a telefon.

Email je: vyroba@3ko.sk


Mikiny sa zdaju byt problemove, nechapem to, kedze zijeme v 21.storoci, ale javi sa to tak.
S trickami nieje problem. Preto zaciname hladat inu agenturu ktora nam dokaze vyrabat mikiny.


Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 7 máj 2013 - 15:01

hovoril som s ageturou pred chvilou a cakaju na dodavky mikin a aj kvalitnych triciek. preto to este neposielali.
udajne im to ma prist tento stvrtok a hned sa do toho pustia a rozposlu.

prosim vas, kto mate objednavky, o trochu strpenia. Koncom tyzdna dam info, ci to uz poslali.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 7 máj 2013 - 15:31

OK. Ďakujem Slavo.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeUt 7 máj 2013 - 15:34

viem, ze je to neprijemne, malo to byt uz davno. ale dohliadnem na to aby to dobre vsetko dopadlo.
Návrat hore Goto down
Jarikl

Jarikl


Počet príspevkov : 51
Mesto : Jacovce

Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitimeSt 15 máj 2013 - 21:04

Ahoj Slavo. Ak budeš náhodou volať s tou agentúrou povedz,že si moc dobrú reklamu nerobia. Stále mi nič neprišlo. Klubové tričká objednávka II. 216381 Klubové tričká objednávka II. 216381 Klubové tričká objednávka II. 216381
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klubové tričká objednávka II. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klubové tričká objednávka II.   Klubové tričká objednávka II. I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klubové tričká objednávka II.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Klubové tričká objednávka
» Klubové tričká
» Klubove predmety - pokec (co doplnit, objednat)
» Klubové mikiny
» Klubové nálepky 7x7cm

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: VŠEOBECNÉ FÓRUM :: Klubové reklamné predmety-
Prejdi na: