V-STROM KLUB SLOVENSKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V-STROM KLUB SLOVENSKO

KOMUNITA MAJITEĽOV A PRIAZNIVCOV CESTOVNÝCH ENDÚR
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Posledná téma
» Comeback
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSo 6 apríl 2024 - 12:50 pre Zolike

» MilankoDL odpočívaj v pokoji
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 1 august 2023 - 21:17 pre vanas-v1

» Suzuki v strom 800 DL / 2023
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSo 29 júl 2023 - 18:39 pre Slavo

» Jesenne stretnutie V-Strom CZ/SK
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 7 jún 2023 - 19:51 pre Zolike

» Kam v roku 2023
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSo 29 apríl 2023 - 11:48 pre Topol85

» Klubové nálepky 7x7cm
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 11 január 2023 - 19:53 pre hruso25

» DL 1000
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 10:01 pre tašan

» INFO
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 6 júl 2022 - 9:57 pre tašan

» Sraz Vstromclub.sk
rozkmitane rajdy I_icon_minitimeNe 7 marec 2021 - 10:34 pre Zolike

Naši partneri
01 SMF
01 SMF
01 SMF
máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 rozkmitane rajdy

Goto down 
+10
Tolan
marecek
Lajos
Cliford
JR.
Zolike
Slavo
roxor
Easyrider
rikardo-123
14 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 17:58

dneska super pocasicko................neskutocne zle zistenie....prosim o radu ....2 januara som kupil litroveho stromika z nadsenim ze bude krasne leto.....samozrejme pri kupe nebol nejak extra skusany kvoli pocasiu a tak ale dovera k predajcovi......vsetkym znamym (vrable)..............no zase neprikladam to im ,lebo bola to len cez ich bazar..........no nic,k veci......dneska nadsenie velke bo sa ukazalo po zime konecne trosku teplucka.tak som stromika vytiahol na malicku "prechadzku"..............co ma nadmerne sklamalo ze uz od 4O km rychlosti ak pustim rajdy sa enormne rozkmitaju.......moto ma 12000 km podla stavu aj vyzera na 12000....cim to asi tak moze byt???? je pravda ze pneu je tam este povodna od vyroby a patricne opotrebovana (nova je uz u kuriera)......je to mozne ze to kmita kvoli starej opotrebovanej prednej pneu alebo bude prob niekde inde??? rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 18:17

Bolo ti treba kupovať 1000-ku rozkmitane rajdy 650269930.
Ak tam máš pôvodné pneu, tak nemôžu byť ojazdené pri 12000 km. Niečo tam nesedí. Tie pneu sú z tvrdej zmesy. Vydržia veľmi veľa km, ale na druhej strane sa dosť šmýkajú na studenom asfalte. Málo stromákov poznám, ktorí si ponechali tieto pôvodné pneu.
Musíš brať do úvahy aj vek tých pneumatík. Píše sa že dobre skladované pneumatiky zachovajú svoje vlastnosti do 5 rokov ale neodporúča sa kupovať staršie ako 3 ročné pneumatiky.
A bazarom na Slovensku nedôverujem. A môže to byť aj STYX Vráble.
Ja keď som si kúpil tú svoju, tak som mal podobný problém. Pneumatiky boli stvrdnuté, popraskané. Pôvodný majiteľ po kúpe stromčeka okamžite zložil tie pôvodné pneumatiky a skladoval ich voľne pohodené na dvore vystavené poveternostným podmienkam. A keď mi predával stromčeka, tak ich dal nahodiť. Na oko to vyzeralo pekne, veď na pohľad nový dezén. Ale pri jazde som zistil že niečo nie je v poriadku. Triaslo to, šmýkalo sa...


p.s.: A prečo ty jazdíš s pustenými rajdami scratch . Vieš že sa to nesmie? rozkmitane rajdy 650269930


Naposledy upravil Easyrider dňa Ut 26 február 2013 - 18:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
roxor

roxor


Počet príspevkov : 31
Mesto : P Ulany

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 18:29

Presne toho stroma som skušal v Styxe. Odradilo ma préve to trasenie riadidiel. Ale to bude isto tou prednou pneumatikou.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 18:30

ked pustis rajdy pri 80km/h tak ti to nebude robit alebo ovela menej...
vela robi aj ta predna guma.

ale to kmitanie rajdov ked ich clovek pusti pod 60km/h tak sa musia roztriast
aj na cisto novej motorke...

podla mna to mas v poriadku, treba len prezut (hlavne kvoli tvojej bezpecnosti.
Viem ze si niekde spominal v teme, ake su stare tie gumy...)
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 18:47

ta guma je vyrobena 01 02....co by malo byt prvy tyzden roku 2002........je zodrata na 70 % a dost kostrbato.tvrda je ako zula..............nepochybne je to stara nevyhovujuca guma.....nova je uz objednana......mna len zaskocilo ze to knita uz od 40km rychlosti a to je jedno kolko idem...... aj pri 120 kmita.......(easyrider...nejazdim bez drzania...prave pretoto som to skuuusil a zistil som to ze kmita........... a co je horsie asi pred pol hodku som to postavil na montazny stojan a zistil som ze je aj krivy prednydisk...teda kolo....zrejme nabehnuty na nejaky obrubnik alebo vymol alebo skalu alebo ktovie na co.....lavy lem je udereny asi 1-2mm takze celkom mozne ze to bude aj tym................tot nove zistenie a otazka.kde sa da vyrovnat disk..(kolo)...............sakra prace musi mat clovek tolkuto smolu???? rozkmitane rajdy 216381
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:08

ešte si pozri či máš rovnako nastavené obidva predné tlmiče. myslím že stromček má 5 polôh nastavenia
pruženia vpredu. Väčšinou to majú užívatelia na 3, tak ako to výrobca dáva...

v pneuservise to vyvážia, dajú ti tam predpokladám pekne veľa závaží
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:18

no kazdopadne to kolo (disk) budem musiet dat vyrovnat lebo uz o tom viem ze to je krive a to nemozem mat na mysli.aj keby sa to dalo len vyvazit o com pochybujem...........asi by som tomu nedoveroval.........pneu ide nova to je uz iste....anake 2.........este teda otazka ako a kde sa to da zistit ako to je nastavene....zadny viem ale ako sa nastavuju predne a kde to vlasne zistim ako sa to nastavuje??? rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381za kazdu radu velke D rozkmitane rajdy 1916953969
Návrat hore Goto down
Zolike

Zolike


Počet príspevkov : 1363
Mesto : Galanta, Slovakia

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:24

Inak niekde som raz dávno čítal, že mierne rozkmitanie riadidiel može sposobovat topcase, kedže tam vzniká nejaké výrenie vzduchu za jazdcom...tak možno ak by ti to robilo aj potom, skús dat dolu topcase - ak ho máš nahodený pri jazde - a skúsit to bez neho.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:29

no mne šlo len o to, že tá motorka nebola tvoja resp. si ju po niekom kúpil a či sa chalan
nehral s prednými pružinami. Lebo bol už aj taký prípad. Obidve predné pružiny majú byť
rovnako nastavené.

Sú to také veľké skrutky pod riadidlami, vlastne ako končí hore tlmič, tak končí to tou skrutkou.
Po obvode má také zárezy - 5 polôh. Obidve tie skrutky musia byť rovnako nastavené...

narýchlo som našiel nejaké obrázky na nete, dal som tam šípky :

rozkmitane rajdy 37520109

rozkmitane rajdy 88287874

tu ich pekne vidno (majitel fotky ich ma nastavene na total makko -5 poloha)
rozkmitane rajdy 57004010
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:30

ZOLI: máš pravdu ALE LEN V PRÍPADE ŽE BY ŠIEL ASPOŇ NAD 100km/h... Topcase sa jednoducho nemá
ako prejaviť pri nižších rýchlostiach. Ja som ho pocítil až niekde pri 170km/h miernym vlnením motorky...
Návrat hore Goto down
JR.

avatar


Počet príspevkov : 12
Mesto : BA - Dunajská Lužná

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:33

Ahojte,
problem podobny...
Tiez som mal tento problem, kmitalo to jak hovado (cca okolo 60tky). Prenural som kopec for a nakoniec som prezul obe gumy. Mal som tam myslim Continentali road atack a teraz som obul Metzeleri. Netusim kolko mali presne odjazdene, ale teraz po vymene sa to rapidne zlepsilo. Este to uplne nie je ono, ale vraj mam este skusit zhodit zadny kufor. To mi poradili v predajni v Samorine pri hlavnej ceste (nebudem robit reklamu :-) )uvidime ci to pomoze, pochybujem, ale skusim. Pomaly zacina sezona, tak potom mozem napisat ci to pomohlo. Na novych pneu som akurat tak absolvoval Mikulassku jazdu a zatial smrdia novotou, tak sa uvidi ake to na nich bude.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:35

ale v rikardovom prípade je jasné že disk bol narazený - tam je problém... dúfam, že nemá aj prednú vidlicu
zohnutú. niečo robia aj gumy ale neni to to čo mu to tak závažne spôsobuje. Problém vidím v disku.
Šikovný mechanik v pneuservise by možno vedel poradiť čo s tým. Tam by asi moje kroky smerovali najskôr.

Čo sa týka tých predných tlmičov, to len aby si si skontroloval pre istotu...


Naposledy upravil Slavo dňa Ut 26 február 2013 - 20:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:37

JR. o topcase som vyššie písal, prejaví sa to až pri vyšších rýchlostiach.

Ano, gumy spravia veľa ale ak je disk pokrivený, hmm... mechanik pneuservisu
keď to hodí do toho bubna a vyhodnotí ako sa točí koleso, potom by som asi
bol mudrejší..
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 20:55

chôapy dik za info ..........ale myslim ze to bude tym diskom a tou pneu...lebo kmita to relativne stale od 40km rychlosti ...skusal som ho az po 140 a akonahle som ho pustil .(samozrejme s patricnou opatrnostou)....a robi to stale.....podotykam topcase som nemal nahodeny....to viem ze kufor dokaze rozhadzat moto na burgmane to bol niekedy az boj a akonahle som dal kufor dolu ,klud.....ale tuto myslim je pricina ten disk v prvom rade a velku mieru ta zjazdena 10 rocna tvrda pneu.........slavo dakujem za tvoju snahu ale ja tam nemam nad maticami tie akoby stucky ....mam tam len tie matice......skusim zmaturovat a nalozit sem foto....

ako sem pridam sakra to foto?
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:00

napr. fotky mozes nahrat na

www.imageshack.us

ked ti nahra obrazok, klikni ho a potom ked ti ho zvacsi tak klikni prave tlacidlo mysi
a daj "SKOPIROVAT URL OBRAZKA"

potom príd sem a napíš:

kód:

[img]
potom vlož odkaz napríklad stlačením klavesy CTRL V

a potom hneď za tym napíš
kód:
[/img]

príklad:
kód:

[img]http://img40.imageshack.us/img40/5324/37520109.jpg[/img]


Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:12

matko bozia jednoduchsia verzia neni??????????.........skusim potrapim sa nejak to spiskam....alebo mi prosim ta slavo posli emailovu adresu poslem ti to foto na email ak to je mozne........ D rozkmitane rajdy 1916953969
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:14

mam v podpise email laught2

slavo@e-net.sk

Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:26

och ta moja slepota rozkmitane rajdy 216381....sorry.................poslal som ti to rozkmitane rajdy 585999
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:42

odpisal som ti Riki na email...
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 21:54

ta velke diky ale mame probleem Hustone...........neprislo nic.....zeby probleem po sieti?? rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381......balšaja teechnika.. rozkmitane rajdy 364988687 rozkmitane rajdy 1916953969 rozkmitane rajdy 585999....
Návrat hore Goto down
Cliford

Cliford


Počet príspevkov : 28
Mesto : Hlohovec - Šulekovo

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 22:02

V Nitre je p.Duška 0905613505 rovná disky kolies a je vážne dobrý. Rovnal nám aj na závodnom BMW M3 a maximálna spokojnosť.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeUt 26 február 2013 - 22:07

DAKUJEM...zajtra volam......... rozkmitane rajdy 3630314092 rozkmitane rajdy 585999 rozkmitane rajdy 1916953969 rozkmitane rajdy 1916953969 rozkmitane rajdy 1916953969...kolko to asi tak vyjde evrasikov.....orientacne?...D rozkmitane rajdy 216381
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 27 február 2013 - 11:21

no chvalabohu dusicka na mieste...vsetko obvolane a predvybavene.....tyypek zo suchej nad parnou za 30 evricatek kolo vyrovna.............ze velmo dobre pozna v stromove kola........ze su snad najmaksie ake kedy rovnal a to sa divil preco to davaju zrovna na na take moto co sem tam aj mimo asfalt jazdia.........hovori ze musia byt krive na vsetkych stromoch co kedy opacily krivsie cesty...........nuz chlapy zdvihat na stojany a krutit a krutit a zistovat kto zohol kolo.........hehe rozkmitane rajdy 585999........ci je ozaj pravda ci su take makke rozkmitane rajdy 216381 rozkmitane rajdy 216381 .to moje evidentne bolo........ scratch affraid......kazdopadne potom sa uvidi ci bude kmitat stale........samozrejme hned sa po rovnani bude menit pneu..........
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 27 február 2013 - 16:18

potom daj vediet ako sa ti sprava predok po prezuti a vyrovnani rafiku...
sucha je tu naskok, takze to nemas ani daleko

Cliforde, ďakujeme za kontakt, určite sa zíde aj do budúcna yeah
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeSt 27 február 2013 - 17:44

ok hned ako to bude vsetko hotovo .............snad coskoro
Návrat hore Goto down
Lajos

Lajos


Počet príspevkov : 201
Mesto : Bratislava, Slovakia

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 12:52

90% stromov ked pustis rajdy tak sa ti rozkmitaju, ci uz viac alebo menej, je to zavisle aj od pneumatik, mne to triaslo na originaloch bridgestone, na continentaloch trail attack, na michelin anakee2, na conitnental tkc80, a trase mi to aj teraz na touranckach, vzdy to bolo pri inych rychlostiach, je tam jednoducho poddimenzovana predna vidlica ako u 650-ky tak aj 1000-ky,
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 14:18

lajos dik za nazor.......viem ze kazda moto ma svoju chvilku kedy kmita. ale vzdy to je len pri nejakej rychlosti,pred tou urcitou rychlostov ani nad uz nekmita........toto kmita od 40 km/h a vyssie a vzdy.........ja davam velku pricinu tomu ze pneu je stara zdrata a dokonca aj rafik je kustik udrety(zohnuty)akokeby na obrubnik........takze ma caka vyrovnavanie rafu a prezut novu pneu,volil som anake 2.........potom to snad prestane............... rozkmitane rajdy 1916953969

.....vcera sme spekulovali po webe zo slavom ci je dobre nastavene odpruzenie (tuhost) vydli...slavo vravel ze maly strom sa dal ladit v predu ale. mal celkom ine matice na vydlach ako je na mojom litrovom....tie boli dotiahnute na flus.....tak som skusil povolit ako slavo radil ze tym sa to uvolni..(podla maleho stroma)...ze sa tam budu objavovat nejake risky .tak ako na zadnom...ale ked som odsroboval maticu asi 5 zavitov sa neobjavovalo nic javilo sa to len ako uzaver tlmicu a nie ako stelovanie ako na 650ke.........tak otazka na teba...da sa predna vydla stelovat tuhost ako na 650ke?co hovori tvoj stromik???tiez tam mas len maticu ako uzaver tlmicu alebo mas nejaku moznost to stelovat ,je mozne ze tam bude rozdiel kedze ja mam r.v. 02 a ty 05.....za kazdy postreh budem vdacny......lebo sa mi zda ze je to v predu nejake moc tvrdo nastavene.ale tak mozno sa to len zda,lebo stroma mam od januara.........dopredu dik rozkmitane rajdy 1916953969 rozkmitane rajdy 1916953969
Návrat hore Goto down
Easyrider

Easyrider


Počet príspevkov : 1661
Mesto : Dunajská Streda

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 15:08

Keď si otvoril tému MANUAL na DL 1000, tam ti bolo zaslané aj toto: click . Tam nájdeš aj zavesenie predného kola a to čo ti Slavo vysvetloval.
Návrat hore Goto down
rikardo-123

rikardo-123


Počet príspevkov : 211
Mesto : Šoporňa

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 15:48

easyrider..........dik za upozornenie,vsetko je to pekne ten manual som prestudoval viac krat ako bibliu ale prob je v tom ze ja tam nemam tie mensie matice....je to proste len uzaver tlmica a hotovo,posli kontakt na email,poslem ti foto.....dik rozkmitane rajdy 1916953969 rozkmitane rajdy 1916953969
Návrat hore Goto down
Slavo

Slavo


Počet príspevkov : 3742
Mesto : Krupina/Čertovica

rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitimeŠt 28 február 2013 - 17:33

Easyrider, dakujem za doplnenie yeah

Rikardo, na strane 2-19 je presne to co som ti pisal. Nechapem ze to mas ine.
Ale to zistime, ked budem s Mareckom, pokukam mu ako to on ma, ma tusim tiez 2005 rocnik...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





rozkmitane rajdy Empty
OdoslaťPredmet: Re: rozkmitane rajdy   rozkmitane rajdy I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
rozkmitane rajdy
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» predam orginal rajdy na V-strom 1000 k2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V-STROM KLUB SLOVENSKO :: TECHNICKÁ PORADŇA :: Technická pomoc-
Prejdi na: